Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Budete takhle popisovat i celou abecedu a všechny znaky? 🤣 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

  Ne, nebudeme. Bohužel, ne každý je v systému iOS tak moc znalý, aby věděl, že po podržení klávesy 0 lze napsat také stupně.

  Je to vtipné, protože já už to párkrát hledal a nenašel. Otázka je, zda si to zapamatuju..

  škoda, to mě docela mrzí… rád bych věděl, na co jsou všechna ta tlačítka a mačkátka na klávesnici

  Vaši čtenáři dle návodu nejsou znalí ani toho, že mají po najetí prstu na znak prst zvednout 🤣🤣 Já si ale myslím, ze takový debily z nás zase dělat nemusíte 😉

  Nekterym zrucnejsim uzivatelum je tato snaha o vzdelani tech mene zrucnych jistojiste pro smich. Zrovna tento pripad ponekud usmevny je, jelikoz vetsinovy uzivatel obdobne znaky tak casto nevyuzije. Kazdopadne kdyz vidim, kolik lidi se trapi napr. zadavanim za sebou jdoucich velkych pismen neustalou aktivaci shiftu *slza*, tuto iniciativu cenim. (y)

  rozmyslam kolko krat v zivote som potreboval napisat tento znak… pri pisani teploty radsej napisem 10oC

  Doteď jsem vypisoval “stupňů celsia”. Nikdy mě ani ve snu nenapadlo, že na to bude existovat takovýhle řešení! Nemáte prosím Vás v kapse další tipy? Jak třeba napsat závorku, pomlčku, středník a podobně?

  Prosim Vás, hledal jsem to na tom googlu ale nic sem nenašel, na co je to tlačítko „Enter“? Neudělali byste prosím článek i o tom?

  Předem děkuji.

  Iphone pouzivam od 5S denne. Toto jsem neznal – diky.
  Pro rejpaly, pokud to znate, nemusite to cist a ztracet cas necim tak pro vas stupidnim.

  Díky za osvětu. Je trapné, od kolika lidí dostávám negramotné zprávy z důvodů neznalosti možností klávesnice.
  Pro konspirátory : nepoužívat, klepnutím na tento symbol posíláte informaci o vaší poloze.

  Já používám náhradu slov, nemohl jsem znak nikde najít tak jsem si to dal do google, tam jsem si zkopíroval “°C “ nastavil jsem si že když napíšu třeba 4 st. Hned mi to vyhodí 4 °C.

  Znak pro stupne se v souvislosti s nativni klavesnici resil vsude mozne mnohokrat, takze se zazilo, ze ho iOS nema. A on ho vlastne ma. Zajimalo by me, jestli to ti, co se clanku vysmivaji, vedeli nebo jen delaji chytre. Za me je tohle poprve, kdy jsem si tuhle informaci mohl precist. Neznal jsem a diky za tip.

Vložte vlastní komentář

celý text