Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple lže až to bolí!!!! Mám iphone od 4s a ani u jednoho doposud nebyla nabíječka s USB-C!!! TAKŽE LŽI O EKOLOGII NECHŤ SI NECHAJÍ.

  Co to kecáš? Co třeba iPhone 11 Pro? Achjo, proč se sem vždycky cpou chytráci, co ví ho*no.

  ještě jednou si ten článek přečtěte, abyste snad měl ššanci pochopit, o čem se tady mluví. Pro mentálně méně zdatné, jako jste evidentně i vy je potřeba napsat, že Apple argumentuje tím, že spousta předchozích nabíječek leží doma a proto novou nbíječku k novým telefonům nedává a dává jen USB-C kabel. Poněkud ale neříká, že nabíječky s USB-C konektorem doma nemá „skoro“ nikdo, protože je měly až iP11 Pro a ProMax. Takže vlastně Apple lže u 95 procent iP, které jsou mezi lidmi, protože tito lidé prostě nabíječku s USB-C konektorem nemají, a teď si ji budou muset koupit.

  A pán je rozeny myslitel. Nebo to bude tak ze pouziji stare nabijecky se starym kabelem a kdyz budou chtit novou nabijecku, tak nebudou muset kupovat novy kabel. A kdyby nahodou ten stary kabel nemeli, tak jedine retard bude kupovat nabijecku misto kabelu.

  Chybí ti tam, že i u prvního iPhone byla sluchátka s výrazně tenkým plastovým obložením jacku – iPhone měl tenký delší otvor, běžná sluchátka jsi tam nenarvala – byl skoro vždy silnější průměr plastové izolace, nabízela se krátká spojková prodlužka jacku. A byla tam i černá čistící látka na čistění displaye s protiskem loga „iPhone“ – slouží mi doteď.

  Spise od ferove nabidky telefonu s prislusenstvim, k holobytu za stejne penize. Ale tak je to se vsim, radoby ekologie a pak jen okradeni zakaznici…

  Okradeni :-D Nikdo te nenuti to kupovat. 12 Pro stoji stejne jako loni 11 Pro a ma 2x vetsi pamet a lepsi vybavu. Tolik k tvemu zvastu o holobytu za stejne penize.

  Jasny, nemusi si to kupovat, vzpomenu si az tu bude nekdo zase brecet ze si nekoupil ifone, ale konkurenci.

  Dnes jsem objednal charger 20w za 10 dolarů. Samozrejmne koupim megsafe pichnu ho tam a mam po starostech. Stejne ta ucrcana 5w nabijecka je k Ho…
  Nedostal to Apple ale Číňan.
  Asi takhle se to řeší 👍

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.