Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    A to 5.1., 7.1. a Atmos se bude dělat jak? Atmos udělám tak, že spojím 7 homepodů, 1 HomePod subvoofer s minimálně 2 stropní (odrazový) homepody? Jde vůbec spojit 10 homepodů? A existuje HomePod subvoofer? :-)

    Trochu si to nastudujte… Dnes umí solidní Atmos téměř každá dražší TV pomocí práce s prostorem a vyšší level Soundbarů podává lepší výsledek, než je v kině – samozřejmě musí být správná místnost a akustika, aby se zvuk odrážel tak jak má, jinak by se samozřejmě více či méně projevila absence zadních reproduktorů. Takže vzhledem k pokročilému systému reprodukce zvuku v Homedu, si umím dost dobře představit, že v páru budou produkovat lepší zvuk než většina zmíněných Soundbarů a to mi dává smysl – konečně další smysluplné využití.

    Přesně tak, čekal jsem presně na něco takového, okamzitě kupuju 2x mini oba k televizi do páru a bude to jednoduché a zvukově super s apple tv, hlavně 100 dolaru fakt potěšilo za kus :)

    Vysvětlí mi někdo k čemu je homepod? Nějak na to nemohu přijít, všechno co jsem si přečetl v článku doma mám a funguje mi nebo je to úplná debilita ( když odcházíme všichni z domu tak zařvu, rozhodně kvůli tomu nebudu někde něco nastavovat a lovit ).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.