Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nechápu to pouzdro na karty na zadní stranu když pravděpodobně většina lidí používá Apple Pay? Vysvětlí mi to někdo? Chápu že se najde někdo kdo Apple Pay nevyužívá, mohlochy sloužit i na občanský průkaz či řidičák, ale stejně nechapu jak apple vypočítal, že zrovna toto lidi musej mít.. děkuji

    Třeba v tom chce mít občanku/řidičák? Kde je řečeno, že tam musí být platební karta? A i kdyby tam byla platební karta, tak je dobrý pro jistotu jednu mít u sebe jako záložní. Všude nejsou bezkontaktní bankomaty například, atd..

    Osobně podobně využívám iWant kožené pouzdro s kapsou na kartu, ve které nosím Lítačku. V autobuse mi pak stačí jen vyndat mobil, pípnout lítačku a zaplatit přes Apple Pay. Takže ta kožená peněženka mi dává smysl.

    V minulosti jsem všechny telefony zničil, protože jsem neměl žádný obal. Přes rok mám kožený „rukáv“ od známého českého brašnáře, který má přihrádky na dvě karty. Ty mám samozřejmě v telefonu a namísto nich OP, řididičák a jednu bankovku, kdyby náhodou… Takže mně odpadlo nošení peněženky.

    Dobry den, v USA nejsou tolik rozsirene bezkontaktni platby kartou, proto taky existuje apple card ve fyzicke forme a proto i v prezentaci vydite apple card v teto „penezence“. Tohle je presne duvod proc tam davaj kartu :)

Vložte vlastní komentář

celý text