Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ať vezmu v úvahu jednu nebo druhou aplikaci, nerozumím jednomu – jak je možné, že mě má aplikace informovat o přiblížení se k osobě s covidem, když takový člověk má být do vyléčení v karanténě a vlastně tím porušuje i zákon, pokud vědomě vychází jako nakažený na veřejnost?
  A za další, když už se tak stane a bude to třeba na zastávce, kde jsem s dalšími 20 lidmi kolem, jak poznám, komu se mám vyhnout? Teoreticky bych takového člověka měl “udat”, protože ohrožuje ostatní.
  Děkuji za vysvětlení od těch, co tyto aplikace používají.

  Není to online funkce , zařízení si pamatuje přístroje(„ANONYMNĚ“), které byly ve Tvé blízkosti a když se do několika dnů prokáže, že byl pozitivní, protože tou dobou, když šel kolem kolem Tebe o tom sám nevěděl, dozvíš se to i Ty, ale to neznamená, že ten člověk šel cíleně nakažený ven mezi lidi !
  To je ve zkratce vše.

  ČÍNA BY MĚLA NÉST NÁSLEDKY ZA TO CO VYPUSTILA DO SVĚTA A NE ŽE JIM JEŠTĚ POLEZEME DO ŘITI A BUDEME OD NICH KUPOVAT PŘEDRAŽENÉ ROUŠKY !!!!!!!!!!!!

  Přesně jak píše „WRONGWAY“, rozešleme notifikace podle historie polohy před testem, resp. před vyplněním formuláře pro nemocné. Děkujeme za doplnění! Pavla za Mapy.cz

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější