Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „Jak jste mohli na videu sami vidět“ No nevim jak vy, ale ja toho na videu teda moc nevidel… Aneb dalsi clickbait clanek je venku :( Posledni dobou me zacina zdejsi uroven psani celkem stvat panove…

  Souhlasím s prvním komentářem. Redakce začíná plodit víc a víc „klikacích“ článků, bez přidané hodnoty. Začíná to tady být nepřehledné, zahlceno reklamou a místo jednoho kvalitního článku za den, tady máme XY článků pomalu o tom, jak vypadá iPhone v kapse, iPhone během hovoru… Každé WOW trvá tři dny, tak snad tady od zítra nebudou články o tom, že se chystá iPhone 13, protože on se opravdu chystá.

  A na to nikdy redakce nereaguje normálně. Pouze „útočně“ ve stylu my to děláme pro vás a nemáte nám co říkat co máme dělat.

  Nesouhlasím. Jestli Vás to nezajímá, tak to nečtěte. Připomíná mi to anketu v jednom bulvárním článku, kde 99% lidí hlasovalo, že je daný článek vůbec nezajímá, ale stejně na něj klikli a přečetli si ho. A jestli to nevíte, tak teď je iPhone 12 horké téma. Takže by jeden článek za den moc místních čtenářů neuspokojilo.

  Inak je smutné,že predstavili telefón a nikde ho ešte naukázali na živo. Ani na samotnej prezentácii ho nebolo poriadne vidieť. A to nehovorím , že sa majú začat predobjednávky a ja napríklad ani nepoznám kapacitu batérií. Možno mi to ale uniklo. Vlastne nám ukázali čo fon dokáže ale len v animáciách. Proste Columbova žena.

  Patrik ram a veľkosť batérie Apple nikdy nezverejnil – dozvieš sa to vždy len z benchmarkov, ifixitu, xcode a pod.

  Je ale pravda že vždy po prezentácii išli novinári do pripravenej miestnosti a točili hands-on videa – toto teraz chýba – mohli ich zaslať aspon v daný deň youtuberom a tech webom

  Zdravim,
  rád bych si zítra pořídil iPhone 12 Pro z apple.cz a mám pár dotazů:
  1, Je tam možnost nákupu na DIČ? Nějak to tam bohužel nemůžu najít.
  2, Když nákup bude na DIČ, vztahuje se na mě pouze jednoletá záruka poskytovaná Applem?
  3, AppleCare není možné v Česku ofiko pořídit. Na netu se dají najít různé návody, jak toto omezení obejít. Zkoušel jste si někdo v poslední době AppleCare pořídit?
  Díky moc.

Vložte vlastní komentář

celý text