Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  S těmi papírky se mi to úplně nezdá. Na ip11pro je v konektoru od prvopočátku papírek černý.

  Papírek není umístěn jen na jednom místě, jsou různě uvnitř zařízení. Jde o to, že je papírek původně bílý a pod ním se nachází jakási „červená“ barva, která po kontaktu s vodou bílý papírek prostě a jednoduše „přebarví“. Černý papírek či papírek jiné barvy by jen tak červená barva nepřebarvila.

  Je jasné, že apple nemůže poškození vodou uznávat, protože jak už píšete v předešlem odstavci, že můžete telefon ponořit dovětší hloubky, tak apple nemůže vědět jak hluboko ho uživatel ponořil a lidé by toho zneužívali.

  No a  jedte je tady par dalsich veci, na ktere se zapomina.
  1/ ponoreni do vody neni totez co manipulace s pristrojem ve vode, tlakem na display vytvorime podtlak uvnitr (vzduch projde pres goretexove membrany mikrofonu ven) a nasledne muze snadneji dojit k nasati kapaliny
  2/ neni voda jako voda. Napriklad ve vane, kde muze byt rozpustena drogerie (mydlo, sampon), tyto pripravky vyrazne snizuji tzv povrchove napeti a opet muze dojit k snadnejsimu prusaku.
  Dale slana voda, sladke limo – to sice nezatece dovnitr, ale slusne zalepi tlacitka, konektory atd
  3/ no a na zaver odkryte konektory – uzivatele si neuvedomuji, ze do nich natece (vzdyt je to dira!) a pokud je dukladne nevysusi, a navod na to explicitne upozornuje, tak po pripojeni muze dojit k oxidaci a zahoreni konektoru, zejmena u rychlonabijecek!

  Novy XS 256MB v kapse za deste, totalni mrtvola. V ceskem Apple obchode zamitnuto pro poskozeni vodou. Predal sem kolegovi co lita do ameriky, predal Iphone XS „vytopeny“ vodou na prodejne Apple store a prodavac se ho zeptal zda si chce doplatit na novou 11 Pro a nebo pocka 7dni na vymenu za funkcni kus. V CR vas poslou do haje, protoze nemaji s Applem nic spolecneho. Jen muzou pouzivat jeho logo.
  Neni Apple store to same co apple APR a jim podobne.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.