Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Skočím z SE 1.generace na 12 Pro Max a uvidím. Těším se na větší výkon, foťák, lepší baterku … v podstatě vše. Neřeším jako někteří lidi, že iPhone nemá tyhle funkce a tamty funkce jsou na Androidu už roky …… Řeším jen to co potřebuju. Mně osobně iPhone vyhovuje, funguje bezvadně, můžu se na něho 100% spolehnout, hlavně když hodně cestuju je to výhoda. Navíc mám MacBook takže integrace je v pohodě.

  Kde je ta vyšší obnovovací frekvence displejů, o které se často psalo? Zase Apple zaspal dobu ^^, proč je tam stále notch? Jakoby už v Apple vzdali snahu alespoň konkurenci dohnat 🤧

  Protože 120Hz displej pro mobilní zařízení je reálně k ničemu, akorát to zbytečně bere energii. Face ID u iPhonu není to samé, co průstřel (rozuměj obyčejná přední kamera), skenuje se se celý obličej prostorově, proto tento systém nelze oblbnout fotografií jako u konkurence. Proto na Lagdroidu nenajdeš telefon, kde by šlo autorizovat mobilní bankovnictví, nebo Google Pay pomocí skenu obličeje 😎

  Vrhli se na jakekoliv sluzby a vysperkuji je k dokonalosti, z toho sype nejvice, inovace kazdych 5 let zatim postaci. Ale byt akcionarem, trochu bych se zacal vrteti, Trumpeta tu nebude naporad, aby helpnul.

  Dobrý den, na YT Huramobilu již vyšel unboxing iPhone 12 (Pro) a dokonce i první porovnání fotek s iPhonem 11 Pro. Doporučujete připlatit si a koupit iPhone 12 Pro nebo mám zůstat u iPhonu 11? Podle porovnání mi fotky přijdou hezčí u iPhonu 11. Děkuji za odpověd.
  Zdraví Josef Sobotka.

Vložte vlastní komentář

celý text