Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Skočím z SE 1.generace na 12 Pro Max a uvidím. Těším se na větší výkon, foťák, lepší baterku … v podstatě vše. Neřeším jako někteří lidi, že iPhone nemá tyhle funkce a tamty funkce jsou na Androidu už roky …… Řeším jen to co potřebuju. Mně osobně iPhone vyhovuje, funguje bezvadně, můžu se na něho 100% spolehnout, hlavně když hodně cestuju je to výhoda. Navíc mám MacBook takže integrace je v pohodě.

    Kde je ta vyšší obnovovací frekvence displejů, o které se často psalo? Zase Apple zaspal dobu ^^, proč je tam stále notch? Jakoby už v Apple vzdali snahu alespoň konkurenci dohnat 🤧

    Protože 120Hz displej pro mobilní zařízení je reálně k ničemu, akorát to zbytečně bere energii. Face ID u iPhonu není to samé, co průstřel (rozuměj obyčejná přední kamera), skenuje se se celý obličej prostorově, proto tento systém nelze oblbnout fotografií jako u konkurence. Proto na Lagdroidu nenajdeš telefon, kde by šlo autorizovat mobilní bankovnictví, nebo Google Pay pomocí skenu obličeje 😎

    Vrhli se na jakekoliv sluzby a vysperkuji je k dokonalosti, z toho sype nejvice, inovace kazdych 5 let zatim postaci. Ale byt akcionarem, trochu bych se zacal vrteti, Trumpeta tu nebude naporad, aby helpnul.

    Tak z iphone X prejdu na Oneplus 8T. Dam sanci jinde, Apple uz me nepresvedcil, ze si zaslouzi podporu… Premiove ceny drzi, ale uz tech novinek kazdorocne moc nema. I ty prezentace jsou uz takove prilis strojene, nezaujalo me to.

Vložte vlastní komentář

celý text