Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vzhledem k tomu, že jsem týden po vydání sehnal iPhone 11 za 18 tisíc, tak upgrade na 12 za 25 tisíc nedává smysl. Nic novýho… 5G zatím není jak využít, kurvítku OLED se snažím vyhýbat a baterie +- stejná.

  k tomu OLED. Druhý telefon s OLED technologii a žádný problém. Samsungy to mají lehce vysvícené (min generace okolo SGS6 měly) po 4 letech aktivního používání, kdy si stejně běžný zákazník takové cenové kategorie hledá náhradu. Nevidím problém – lepší černá, lepší baterka, někde AOD,…

  Kurvitko OLED? Pan bude asi znalec… mám už treti telefon s touto technologii a nikdy zadny problém…. naopak, neumím si představit vrátit se k LCD které je například na slunci úplně tragické.

  A opět mi tam chybí srovnání iPhone 5/SE a iPhone 12 mini. Přitom si myslím, že spousty Sečkařů se malého telefonu drží a teď mají konečně šanci koupit nástupce.

  Ale za 23,5 (v Německu za 22,5) za 128 GB je dost přestřelený za ten malinkatej telefon. Do dvacky by to bylo celkem ok. Ale co čekat od Applu, že. Našroubovat na maximum až za hranu, co to jde.

  Jako by snad Androidy stály méně. Apple už zdaleka není ten nejdražší a když tak aspoň cenu kompenzuje službama. Co ale takový Galaxy S20 Ultra, co ten má navíc za těch 47k? 😀

  Do dvacky být ani nemůže, když krom velikosti baterky a displeje má všechno stejný jako klasická 12. Většinou menší telefony bývá náročnější vyrobit a často mají osekané vnitřnosti. Tady to tak není, takže se divím, že vůbec levnější jako klasická 12 je. Kdyby stál pod 20k, už by v podstatě neměl smysl SE, protože 12 mini by bylo jen o pár tisíc dražší a má lepší snad úplně všechno.

  Mám iphone SE a zatím pořizovat žádný nový nebudu, všechny iphone jsou nejméně o 1 cm větší než SE. Nosím ho v kapse, tento se tam stále vejde na rozdíl od těch nových a větší kapse si opravdu šít nebudu.

  Ještě jsem nezaznamenal jedinou informaci ohledně kvality reproduktorů u nových iPhonů. Neví někdo, jak na tom bude iP12?

  Pravdepodobne u 11 budou lepsi nez u X. A jestli nevis jak na tom jsou reproduktory u X tak jsou lepsi jak u 8 a u toho by jsi mel vedet jak na tom jsou. Nebud pohodlny, hledej, urcite se kazdemu chce ti vypisovat jake jsou reproduktory u telefonu. Vis co je youtube? Tam ti urcite spousta lidi vysvetli a porovna. Staci jen hledat.

  Zdravím, možná to žádného jablíčkáře nezajímá, ale má nebo nemá dvanáctka Always on display? :) Při představování byl jeden moment, kdy dali iphone do obalu s výřezem a vykouly hodiny. Ale ať hledám na Google jak chci, nikde jsem nenašel jasnou zmínku, jestli to tak je. Děkuji.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.