Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Když vidím jaký je hlad po Playstationech a Xboxech, tak by Apple měl jít spíše touto cestou. Díky nové chytré televizi LG C9 máme dnes Apple TV prakticky k ničemu.

  „Díky nové chytré televizi LG C9 máme dnes Apple TV prakticky k ničemu.“

  To co umoznuje integracia v TV, je len cast toho co umoznuje zariadenie Apple TV. Toto TV nepodporuje : instalacia iOS aplikacii, hier a hlavne neumoznuje vytvorit radic pre Home Kit.

  Tak jestli mas iOS nebo Android/webos aplikace muze byt i jedno. Spousta funkcionality se neresi, ale myslim ze hlavni vyhodou Apple TV je airplay a integrace s homekitem. V budoucnu doufam jeste ve vyhody v integraci s Apple TV+ a presna aby se z appleTV stala spis konzole typu playstation nebo mozna nintenda, kdy muzu hrat na televizi i malym displayi (v pripade applu ipad nebo iphone)

  Wenca: airplay LG ma, atv+ LG ma taky, oboji funguje oob.
  Zbyva tedy homekit hub.

  Vyhod se najde dalsich X: treba lepsi rozhrani. Stejne aplikace jsou na tvOS proste lepsi. Nebo ze to rozhrani mas stejny mezi vice telkama ruznych vyrobcu. Nebo ze o tobe nesbira tv vendor tolik dat o pouzivani telky.

  Samozrejme kdo pouzije smart funkci jednou za dlouho, nebo teprv zacina funkce pouzivat, nebo je nekde mimo svuj domov, tak je fajn ze tv toho umi dost v zakladu.

  Rozhrani se neda porovnavat, Apple je proste o nekolik let napred co te tyce fluodnosti UI.

  LG TV vyhrava jen dobre zvladnutym pointerem (air mouse), jinak appky jsou slabe vzhledem i vykonem. Tv ma slaby HW.
  Ale pouzitelne to je.

  Já doufám, že AppleTV vyřeší moje trable s HomeKitem. Teď maám jako bridge nastavený iPad Air, který je trvale v napájení a rozsvícený, aby applikace HomeKit v něm „neusínala“ a neztrácela konektivitu na některá zařízení v domácnosti (jak se mi dělo dříve). Doufám, že nová ATV toto vyřeší, jinak je pro mne HomeKit jen špatně funkční systém drahých „hraček“, než pomocník do domácnosti.

  Apple TV jsem nahradil Nvidia Shield a na nějaký polofukční Homekit kašlu.
  Airplay a Apple TV+ umí televize.
  Co by náhodou nešlo sdílet Airplayem jde Chromecastem či Airscreenem.
  Na YTB a FB videa je stejně lepší a rychlejší Chromecast, neboť je tam nativně.

  + mám navíc Gforce Now a Xbox Pass + Dolby Atmos/DTS:X/True HD Passthrough + stereo převod na 5.1. (to má ale i soundbar) + LDAC.
  Určitě jsem ještě něco zapomněl.

  Nevím, co by měla umět nová Apple TV, aby stála za koupi, bohužel.

  Jo už vím, co by musela umět, abych ji koupil….musela by umět totéž..:D
  Jo ta Nvidia Shield ještě funguje jako server s lokálním obsahem….

  Takže Apple TV bohužel ne i když bych rád…

Vložte vlastní komentář

celý text