Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Chystám se v nejbližší době přejít ze svého „stařičkého“ MBA 2012 na nový Macbook. Ještě nevím, jestli Air nebo Pročko. Myslíte, že se vyplatí si počkat na vydání těchto nových strojů? Nebo jít raději do „ověřených“ současných? Díky za vaše názory.

    Ja bych osobne pockal. Zalezi, jestli ti nevadi byt early adopter a pripadne tester s tim, ze ne vsechno na co jsi zvykli ti bude fungovat day one. Pokud svuj stroj pouzivas na kancelarskou praci vubec bych se toho nebal, pokud ale pouzivas nejaky konkretni nastroje od tretich stran, pockal bych si, zda budou fungovat(a jak) a nasledne pote poridil.

    Díky. Převažuje kancelářské práce a práce ve školním prostředí. MS Office + Photoshop, Illustrátor, InDesign, Captivate. Snad by Adobe zareagovalo v rozumné době… Ještě využívám Virtualbox a Pathfinder pro připojení Macu na síťové disky školní sítě.

    #Baudys – Kdyby Adobe nezareagovalo, tak bych zkusil Affinity Photo, Designer & Publisher. Updaty na novou platformu Apple jsou dle TZ skoro hotové. Adobe používám od MacOS 7, před rokem jsem ale zkusil Affinity na iMacu i iPadu Pro a mám tento soft raději než Adobe.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.