Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Měl by to Apple udělat, jak u Androidu (když už od něj musí neustále vše kopírovat :), max 3 roky podpora a zbylé dva roky bezpečnostní aktualizace a pak šmytec. Osobně nechápu lidi, co používají staré krámy, jen proto, že mají na zádech logo ohryzku? Já si například kupuju iPhone co rok, maximálně 2 roky, pak se iphone zahlcuje, seká a nic moc na něm stejně už nefunguje příkladem je matčino 6s ko co je skoro KO po těch slavných aktualizacích, tam to mělo zůstat jen u iOS11 a pak už nic, ať si koupí nový. Apple by neměl nic zpomalovat, ať si to lidi používají klidně 100 let, když jsou držgrešle a kolenovrti, jak to u iOvcí nezřídka bývá. Akorát by to měl fakt s těmi aktualizacemi zaříznout, protože co má kdo dneska používat něco staršího, než ty 3 roky, ne?

    Takže jsi ovce co ochotně skočila na jejich hru, připadá ti normální, že se zařízení začne zpomalovat a utíkáš pro nový krám. Přitom po obnově do továrka není absolutně důvod, aby se to zpomalovalo. Takže jen ať je osolí, naprosto v pořádku.

    Se zpomalováním sice nesouhlasím, ale v tomto případě Tys ho vůbec nepochopil. Pokud by byla podpora max 3 roky, tak by dotycny zadnou aktualizaci nedostal, cimz by v jeho pripade ani nemohlo dojit k zpomaleni zarizeni.. stacilo by trochu premyslet nez neco napisu..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.