Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To znamená JEDINÉ – nedaří se 🤷‍♂️
  Zajímavá by byla čísla BEZ roční promo akce…

  Nebo třeba, protože byla korona a tudíž nasazení nových film/seriálů se protáhlo?

  To je jako říct PS a Xbox se moc nepodává, když k tomu dávají hry za tisíce zdarma..

  No, protože příjem z konzole je zcela nicotný, oproti příjmům z her. Je to jako u tiskáren, ty se také prodávají za výrobní nebo i podvýrobní cenu, protože hlavní příjem je z náplní.

  Marku já se nebavím o příjmech. Ale, když je prodloužená akce nebo nějaký bonus, tak to ihned neznamená, že se to neprodává

  paci sa mi ako si ludia kupuju telefon za 1000E a nasledne sa idu posrat aby im apple nestiahol z uctu 5E :D kiez by to bola jedina pripadne najvacsia blbost za ktoru platim :)

  Vzhledem k tomu že je to celý úplně o hovně a v životě tu službu nepoužiju tak je mi to úplně u prdele i kdyby to bylo zadarmo pořád!

  Za me je to nejlepsi video sluzba. Spis ty na ni nemas intelekt, abys to ocenil.

  Podle me Apple k tomu pristoupil z duvodu pandemie, kdy chce lidem zprijemnit HO. I kdyz je Apple nenasytny, v tomhle pripade bych nevidel to, jestli se dari ci nikoliv..

  Prodlouzili to protoze kvuli corone vsechna nataceni byla pozastavena = nic moc nevydavaji. Pokud by si lidi ted postornovali predplatne, apple by mel problem je nalakat zpatky. Apple je firma a urcite jim nejde o to nekomu neco „zprijemnit“ aniz by na tom vydelali.

  Já tam mám stále konec období 1.11.2020

  Jako hejtit umí každý, ale dokoukal jsem 2 seriály a viděl asi 4 filmy no a nebylo to tak hrozné , abych musel službu atv+ pošlapat, zneuctít a vychválit jiné služby, které jsou určitě mnohem dál a to i proto, že jsou mnohem déle na trhu.

  A není to proto že Apple chystá balíčky služeb? Aby lidé zbytečně neměnili nastavení služeb a měli čas plynule přejít na některý z balíčků.

Vložte vlastní komentář

celý text