Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To dává smysl. O Arcade není zájem, tak se udělá Arcade+, kde se bude platit služba, o kterou není zájem a ještě extra doplácet za hry :D

  Neřekl bych, že o to není zájem. Možná se očekával větší.. Dále bude ty balíčky a tudíž by se k Arcade mohlo dostat více lidí. Já bych tam třeba uvítal mít možnost k hrám typu Clash Royale, Archero, atd. si vybrat premium pass v ceně Arcade. Buď bych si mohl vybrat třeba 1 pass měsíčně k nějaký hře a nebo prostě ke všem hrám co by tam byli (což není moc reálné). Určitě by to přilákalo více lidí. Měli by v ceně ten pass a ještě by měli přístup k ostatním titulům.

  Ty jsi ztratil asi ten smysl. Nikdo se nebaví o tom že původní hry zmizí. Ale bavím se o tom, že například SuperCell jako nejvýdělečnější firma na mobilní platformě může mít třeba s Applem spolupráci, že v rámci Arcade si hráč může vybrat na jaké z jejich her si aktivuje battle pass.

  Myšlenka byla nabídnout hry, které jsou bez miktrotransakcí, reklam a offline, což chápu. Ale jaké hry nejvíce táhnou? Ty online. A prostě battle pass spojený s Arcade by byl jen extra bonus. Nikdo nepíše, že se tam má propagovat Pokemón go, atd., kde to stojí jenom na mikrotransakcích. Ale v rámci battle passu jako normální hráč dostaneš dostatek, že nejsi tlačen do mikrotransakcí.

  Jakýkoliv pass (psko, xbox, atd.) stojí na online hrách. Najde se málo hráčů, které baví offline tituly a ještě aby u nich strávili X hodin, kort na mobilu..

  to Petr: To neni az zas tak pravda. Na Xboxu je sluzba Xbox GamePass a tam jsou vesmes offline tituly. Je to zpusobeno taky tim, ze k online funkcionalite je potreba platit jeste navic Gold membership. A tech her je v GamePassu vic nez 100 (Ace Combat, Yakuza, Zaklinac,….)
  A k Pokemon Go – nestoji jen na mikrotransakcich. Kdyz nebudes chtit platit a budes jen hrat, dostanes to same jako clovek co do toho neco sype. V tomhle existuji daleko horsi hry (APB reload, mobilni Dungeon Keeper, Star Wars Galaxy of Heroes).

  Vlezl jsem na 1 stránku s hrama v gamepassu s je jich tam několik co jde hrát v multiplayeru. Že je k tomu potřeba gold membership pro hraní online je vedlejší. Ale jdou ty hry hrát online i offline. Máš na výběr. U Arcade ten výběr nemáš. Tam máš prostě jenom offline tituly, který netáhnout tolik jako online. To je prostě fakt.

  Netušil jsem, že budeš slovíčkařit s Pokémon Go. Z velké části to na těch mikrotransakcích stojí. Asi jako hry s reklamama. Ale já se tady bavím o hrách jako Clash Royale, atd., které ti místo mikrotransakcí v Arcade můžou nabídnout třeba ten battle pass, který ti dá dostatek prostředků k progressu a budeš to mít v ceně. Takže budeš moct hrát offline hry z větší části, ale dostaneš bonusy i do onlinu. Samozřejmě se bavím o mobilních hrách.

  Ale to je asi jedno. Já jako uživatel co hrál dříve hodně her, tak mě arcade (ne)zaujalo, abych si to měsíčně kvůli pár minutám hraní platil. Raději na mobilu preferuji online hry a proto by mi například můj nápad dával daleko větší smysl k placení arcade. Měl bych něco extra třeba ve hře, co bych si čas od času koupil taky, ale ještě přístup k těm offline hrám.

  Zlatá Nvidia Shield, už vím, proč jediný distributor v ČR (Alza) má skladem jen 3 kusy a musel jsem objednávat a doručení až ve čtvrtek, z Jihlavy.
  Gforce Now hry za pár korun a Xbox Pass hry taky za pár korun + funkcionalita, kterou Apple TV 4k nenabízí – passthrough. Že skrz zařízení proženete cokoliv a máte zvuk i video v TOP kvalitě. Což Apple TV 4K a TV+ aplikace nabízí jen pro streamované věci. (itunes, Netflix, Amazon Prime, …)
  Dřív, když bylo nějaké omezení Applu, tak to často (většinou?) znamenalo kvalitu, nyní vůbec.
  Na Apple Arcade není nic, max 1-2 věci, když mi chvilku trvá tlačit včerejší večeři na toaletě. (Což se moc často nestává.)

Vložte vlastní komentář

celý text