Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tohle je to co mi nejvíc vadí na takových aplikací. Chci kalendář a ne tam mít blbosti jako to do list, atd. To stejný email, který tam má kalendář, atd.. Radši budu mít 5 separovaných aplikací, než to mít v jedné -_- Akorát to tam zabírá místo a překáží :D

    však se dá vypnout co se má v kalendáři zobrazit a co ne, já to zase vítám. vše co se týká času je na jednom místě i widgetu, ty ůkoly v google kalendáři mám přes týden, ale občas nepřijde notifikace na ůkol a to je dost fail. spoleh je jedině na nativní apky od Applu.

    Určitě se dá vypnout co se má ukazovat v kalendáři. Ale pochybuju, že se dá vypnout nabídka možností při zapisování. Asi jako v mailu nemusím dávat přístup ke kalendáři, ale furt tam to okno s kalendářem je.

    Tzn. Kliknu na „+“ a nepotřebuju zbytečnou nabídku na připomenutí a cíl. Ale chci rovnou přidat událost. Tady akorát musím zbytečně klikat.

    Mám synchronizovány Google Calendar s kalendářem od Apple (peotoze Google firma) ale bohužel úkoly nejdou synchronizovat, to mě štve :(

Vložte vlastní komentář

celý text