Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Knihovna aplikace je pokus o kopii Androidu, ktery se tvari jako neco noveho. Kdyby to okopirovali, jak to je, tak by to bylo lepsi. Takhle si to hraje na neco inteligentnejsiho, coz nekomu muze vyhovovat, ale spouste uzivatelu to jen hazi klacky pod nohy, protoze se v tom obtizne hledaji aplikace. Napriklad bych rozhodne nehledal VLC v kategorii Tvorivost, ale spis Zabava, atd. Jasne, jde hledat v abecednim razeni, ale dostat se do nej vyzaduje par dalsich gest. Moznost vybrat proste razeni ikon podle abecedy by bylo super, takhle je to jen jako se drbat pravou nohou na levem rameni :-(

  Se mi hrozně líbí, když někdo řekne „to je čistá kopírka“. Jakože někdo má něco dříve, tak už to nikdo nejiný nemůže použít?

  Že by zrovna tobě vyhovovalo android řešení, tak neznamená, že by to tak vyhovovalo všem. Dalších X uživatelů by řeklo, že Android řešení jim hází klacky pod nohy..

  Zrovna na řazení VLC mi přijde hloupé si stěžovat. Samotná aplikace spadá pod Foto a Video. Přijde ti, že v této kategorii je to spojeno se zábavou nebo spíše tvořivostí? Foťákem tvoříš nebo se bavíš? Možná se zkus zamyslet v jaké kategorii to je, než napíšeš takovou blbost. Ano bylo by fajn mít možnost si to ve výsledku upravit sám…

  Vyžaduje pár dalších gest? Buď víš, jak se ta aplikace jmenuje a je 1000x jednodušší to najít přes spotlight nebo víš co hledáš, ale nemůžeš si vzpomenou na název a tak to hledáš dle kategorií. I kdyby sis vzpomněl pouze na první písmeno, tak jestli ti swipnutí dolu přijde jako pár dalších gest, tak nevím..

  …nicméně jsou uživatelé …a je jich asi dost (!), co jim tato „super novinka“ leze na nervy, zabírá místo a komplikuje život. Mám iPhone více jak 12 let, intenzivně používám asi 70 aplikací, zvykl jsem si na dvě obrazovky a jednu s adresáři dle vlastního řazení. A nyní je vše naprosto jinak. Telefon za 40 tis si nemohu upravit dle vlastních představ! Apple mi podsouvá „inteligentní řazení“ jejich řazení! bez možnosti cokoliv změnit! jakmile jedu na poslední obrazovku (tu mojí poslední) většinou se mi tam přimotá stupidní knihovna aplikací a a když navíc nechtěně posunu prstem, nelze se ani vrátit zpět! Tedy vše je velmi intuitivní a uživatelské! Zkuste slepému zpřeházet doma nábytek se slovy, takhle to máš daleko lepší a snáze na to dosáhneš, co vám asi tak řekne! Používám telefon primárně k práci a na nějaké stovky emotikonů s možností vyhledávání kašlu … jsem obecně zklamán a to nemluvím o Big Sur, na PC za 75 tis! Myslím, že Bill Gates se otáčí v hrobě!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.