Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pěknej podraz na všechny kdo si na jaře koupil iPad Pro, který je dražší a měl by být nejvýkonnějším strojem…

  Já bych neřekl, pořád to PRO má za příplatek cca 6000Kč, dvojnásobek interního uložiště (128GB vs 64), víc RAM (6GB vs 4), lepší stereo reproduktory a v neposlední řadě mnohem lepší displej „Pro motion“ (120Hz vs 60) a i o málo větší, tudíž o něco menší rámečky. Když se člověk podívá kolik bude stát Air s 265GB, tak je člověk už skoro na ceně PRO a jediný mínus PRO bude poloviční uložiště, ale jinak v mnoha ohledech lepší. A ten procesor? To PRO je tak naddimenzovaný na dnešní potřeby, tudíž vydrží bez problémů několik let a člověk ten výkon stejně nevyužije. To mi přijde lepší mít o trochu slabší procesor, ale 6GB RAM na multitasking a 120Hz displej, který má u tabletů mnohem větší smysl než u mobilů.

  Presne, ako pises … doplnil by som este LIDAR, fotaky. Takze za mna by to aj dnes bol iPad Pro 2020 👍🏻

  Já souhlasím s Mirkem. Sice je iPad Pro 2020 stále lepší zařízení, nemění to nic na tom, že mě Apple fakt nas*al, protože tenhle procesor měl dát do řady PRO. Dva roky jsem na iPada Pro kvůli tomu čekal a když ho nakonec koupím, tak to nacpe do Aira..demence fakt

  Ipad Air 4 vykonnejsi mozno je, ale aj tak by som znova kupil iPad Pro 2020, lebo … LIDAR, fotaky, face ID, 120 Hz display, …etc.

  K cemu ten LIDAR pouzivas?
  Kdyz je to tak krucialni featura.

  Nie je to „krucialni featura“, ale je fajn napr. na AR appky pri navrhovani a rozmiestnovani nabytku v priestore. Skor su tam ine veci, ktore su uz hore spomenute (RAM, ProMotion, repro, face ID, etc …), pre ktore netreba plakat nad vyssim vykonom Airu 4. Ja sam mam iPad Pro 2020, 11″ – a nejako ma ten narast vykonu netrapi, kedze ako pise Mirek hore, je prebytok vykonu v Pro dostatocny aj do buducna.

  Na hry to nebude příliš vhodné zařízení, protože má pouze 60 hertzový displej. jiné využití takto vysokého výkonu pak vzhledem k absenci nějakých hodně náročných programů nevidím. Na hry bude určitě lepší Samsung Galaxy tab S7 díky vyšší obnovovací frekvenci.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.