Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Keď už takto špekulujeme časovo dopredu, mňa by zaujímalo, s ktorým iOs dorazí Apple Glass rOs a s ktorými iphonmi-priradne AW bude kompatibilný..príde spolu s rOs aj CZ Siri?

  Libi se mi, jak se porad masirujete tim, co prijde za nekolik let, kdyz konkurence to ma uz ted. A v tu dobu uz bude mi i nejposlednejsi cinan displej 920 Hz displej 🤭 A fotak jeste lepsi, tak nechapu k cemu to sebetryzneni vlastne je 🤭 jo klik aha, tak klik no 🤭

  Jasne pro retardy staci cislo na papire.Podivameli se na fail samsungu sgs20 ultra vs normal 20. A ty cinani co jim ty displaje hraji duhou a maji spotrebu jako televize bych radsi pomlcel.

  Fascinuje mě, kolik lidí stále nadává na clickbaitové články, ale jsou to zrovna oni kteří na ně klikají nejvíce a pak si na to stěžují. Pokud chcete aby se přestali psát, přestaňte na ně klikat, pak bude muset internetový marketing přijít s něčím jiným na čem se dá vydělávat a bude se psát méně článku a vy budete mít klid.

  Já se spíše těším na iPhone 15 s funkcí Always on Display a bez těch ošklivých trlustých rámů a širokého výřezu. Možná už taky bude mít moderní USB-C jako již máme u MacBooků , iPadů, Windows notebooků, a vůbec zbytku týhle planety. A snad povolí i kvalitní bluetooth kodeky a  vůbec…

  Na co 90 nebo 120Hz , stejnak to normální člověk ani nepozná a hlavně na telefonu nevyužiješ. Tak proč ty zbytečnosti jen prodražují všechno. Kdyby vám někdo napsal na 60Hz ,že to je 90Hz tak to ani okem nepoznáš a hlavně na telefonu to je zbytečnost.

Vložte vlastní komentář

celý text