Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tyto problémy jsem u sebe registroval u první řady Airpodů a když jsem je po nějaké době prodal, protože ta hlava mě opravdu bolela, odeznělo to. Když jsem si šel potom do obchodu pro klasické Earpody drátové, nabízel mi prodavač Airpody a když jsem mu řekl svou zkušenost, potvrdil mi, že i pár jeho kolegů, kteří vždy, jakožto zaměstnanci prémiového prodejce, zkoušejí nové produkty, mají totožnou zkušenost. Takže asi na tom něco bude…

    Nevím, zda je to následek, ze jsem hudbu poslouchal vždy nahlas, ale dnes mám už druhým rokem Tinitus, jak vysitej. Bohužel, hudba ve sluchatkach je to jedine, co dokáže prehlusit neustále nizkofrekvencni zvonění v uších. Kez by tak šel vrátit čas a neměl bych to vždy na plný koule 😔.

    Love🍎4ever

    Tinitus má několik příčin, ale ani jedna nepochází ze sluchátek. Zpravidla to bývá krční páteř. Trpím tím více než 30 let a jediné, co s tím dělat je, naučit se s tím žít. Infuze a léky na roztažení cév všeobecně nepomáhají.

    Já jsem měl problém u AirPods Pro, u kterých jsem zjistil, že mi hrozně vadí mít něco zastrčeného ve zvukovodu. Navíc s aktivním potlačením hluku i režimem propustnosti mě po hodině opravdu třeštila hlava. Hned druhý den jsem je vyměnil za AirPods 2 a bez problémů.

Vložte vlastní komentář

celý text