Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vážně v tom vidíte nějaký výrazný nečekaný posun ? Oproti skoku z A12 na A13 to je poměrně srovnatelné, nebo tady neumí nikdo počítat s procenty ? Osobně jsem očekával lepší výsledky, přestože výkonu je dostatek i u A12…

  Dokonce je rozdíl menší než při přechodu z A12 na A13 :D :D . Gratuluju ke kvalitnímu článku :D

  Mohl bych poprosit o citaci byť jen jedné pasáže, ve které píšu, že výkon narostl u A14 víc než narostl vloni u A13 oproti předešlé verzi? Tak nějak tam nic takového nevidím, stejně jako tam nevidím „nějaký výrazný nečekaný posun“. Vidím tam jen výsledky testu, které jsou opravdu velmi dobré.

  Pri cteni vety “Výsledky testu provedeného přes Geekbench 5 nelze označit jinak než jako brutální nebo chcete-li velmi dobré.” bych tedy cekal, ze vysledek opravdu bude nekde jinde.

  Potvrzuji, ze z clanku jsem pochopil, ze se jedna o zasadni navyseni vykonu a nikoliv jen mezigeneracni narust. A pan Filip se tu bude zase hadat..

  Riesime tu myslim to – ze pri porovnavani v prezentacii Apple porovnaval cip s A12 – nasledne sa prepocitali vysledky na A13 a cip mal byt o 13% lepsi – vtedy vsetci pisali – ze asi bude velmi usporny ked je tak maly narast – no a teraz ked to vyzerá ze je ten nárast 27% tak ta spotreba ostane plus minus rovnaka

  Další mokrý článek pubertální redakce. Apropo…odkdy umí iOS multitasking a práci s vícero okny 🤣

  Pokud by byl multitasking na mobilu opravdu k něčemu, tak by to Apple v mobilech už měl. Zatím je pro Apple a myslím že i pro zákazníky Applu důležitější mít pořád absolutně bezkonkurenční ekosystém, perfektně stabilní a svižný systém + aplikace a velmi příjemné uživatelské prostředí.

  Mírně multitasking ale v Applu je… není problém si v menším okně pustit jakékoliv video.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.