Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě to ráno aktualizaci nabízelo. Já si ji neinstaluji protože mám zablokovanou aktualizaci na Catalinu. A tento update ji zruší. Aspoň podle zdejšího magazínu.

  Vidíte, jak u koho. Nainstalováno a podpora ovladače na jednu produkční tiskárnu byla ta tam. Kdyby se mi dostal do rukou nějakej „ajťák“ vod jablek tak ho fakt roztrhnu ;) :D (vážně) Nejhorší je, že NIKDO nedokáže pomoci. Místo toho jsem si koupil na bazaru starej macbůček pro a jedu na něm bez jakýchkoliv aktualizací pro jistotu samozřejmě :)

  Není super, měl jsem jí nainstalovanou na druhém disku a před týdnem jsem jí smáznul. Větší opruz jsem neviděl. Horší je že Catalina je poslední mac OS který můžu nainstalovat.

  To se psalo uz u tech predtim. Naistaloval jsem je vsechny (krom teto posledni) a vzdycky mi zablokovani aktualizace na Catalinu a zobrazeni oznacku v ikone systemovych preferenci pres Terminal fungovalo.

  Soudruzi v Cupertine strucne povedane doj*bali aktualizaciu 2020-005, ked skur*vili memory management v kerneli, po starte systemu zaberal 10 GB RAM.. Finder pri akejkolvek cinnosti krutil duhove koliesko alebo zamrzal na dlhsi cas.. Apple zatlkal a tvaril sa, ze nema ziadny problem (idiotska podpora radila update na Catalinu namiesto priznania a riesenia problemu)..
  Pred dvoma dnami trosku zdvihli mandle sudruhom „vyvojarom“ a zrazu Apple vedel stiahnut 2020-005 update aj Safari 14 pre Mojave.. a v noci sa objavil supplemental update, ktory zda sa veci riesi (alebo kernel vratili do stavu pred tym update – to bol aj postup, ked padali VM v cataline v 10.15.6).
  Ale co cakat od prihriatych idiotov, ktori riesia emoji a ine viny, QA je v haji (iOS 14 je podobny hnus).. dakujeme teply Tim! To si fakt mozem instalovat rovno Windows, ale tam to cakam by default, ze kazdy update nieco rozbije.

  Už aby vydali opravu, je to katastrofa. Proces accountsd vytěžuje procesor na 100% a s počítačem se skoro nedá pracovat. Někdy to dělá někdy ne. Zkouším různé postupy, ale vždy to pomůže jen na chvilku. Je toho plný internet. Má tady ještě někdo takové problémy? Začne se to projevovat zpomaleným Safari a je to horší a horší. Poprvé se to projevilo až po několika dnech po aktualizaci. Je to nějaký problém s autentizací Apple ID.

Vložte vlastní komentář

celý text