Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To, ze bude tenhle kabel, jsem uz tady cetl za posledni mesic nejmin trikrat. Takze opravdu prekvapive zjisteni! Chtelo by to jeste jeden clanek!

  Nebo by to chtělo držet hubu. Ja to ještě nečetl a celkem mě tak zaujalo. Ale svět se asi točí jen kolem tebe a ne mě :)

  No, a vidíte, a stejně jste paf z toho nesmyslu, co je tady napsaný, protože ani iWatch nemají magnetický nabíjecí kabel, protože mají nabíjecí kabel zakončený magnetickou nabíjecí podložkou. Nic jako „magnetický nabíjecí kabel“ prostě neexistuje. Btw. bezdrátové nabíjení je pro současné bateriové technologie velkým nebezpečím, nehledě na vysokou energetickou ztrátovost.

  @Jiří Filip: nezlobte se, ale umíte číst? A rozumíte psanému textu? Ona to totiž je „Magnetická nabíječka Apple Watch s USB‑C kabelem“ a to je něco dost jiného než „magnetický nabíjecí kabel“. Když už se chcete dohadovat. !!!!

  Já být vámi, tak si radši pořádně ověřím informace, než tu začnu něco vyřvátat a házet za to vykřičníky. Přečtěte si, co Apple píše v sekci Co je v krabici.

  Chápu jak to Marek myslí a opravdu magnetický kabel neexistuje. Nebo alespoň ne v tomto smyslu. Jen ta podložka nebo koncovka je magnetická ne kabel.

  Jiříček se zas rozčiluje, že ho někdo setřel. Ale třeba má doma opravdu magnetický nabíjecí kabel, génius jeden ušatej. Mohl by si to nechat patentovat😂 😂 😂

  Tak Apple sám nazývá tento typ kabelu jako magnetický nabíjecí kabel, ale za blbce jsem tu já? :) Navíc tak nějak nechápu, o co tu celkově jde? Já použil ve článku jen oficiální označení kabelu Applu a to je celé. Jestli ale máte potřebuje kopat (což vidím, že máte, když jste schopný napsat za 10 minut 20 komentářů pod jinými nicky, abyste tady stihl pourážet co nejvíce lidí), tak do toho :)

  ach jo problém magnetického nabíjaní je jeho menšia prúdová zaťažiteľnosť a aby bola dostatočná musel by byť zase veľký konektor no uvidíme ako si stým apple poradí trend je rychlonabíjanie a zväčšovanie nabíjacieho prúdu to isté má aj lichtning konektor malú prúdovú zaťažiteľnosť preto aj u najnovšieho ipadu air 2020 je usb-c

  nedovedu si to predstavit na zadech telefonu, to by znamenalo zadne obaly. ale pokud by to dostali do velikosti a mista soucasnwho konektoru, tak by to bylo ok

  a Apple vydal bezkonektorový iPhone, to pak budebomba. Kromně ničení baterie, to nehodíte ani do továrku, když se třeba iP brickne při aktualizaci.

  Ne to pude jen to resetuješ pouhým stiskem 3 tlačítek a přitom napíšeš 4 čínský písmena na disp aby jsi prokázal že jsi člověk….všechny bezdrátové věci jsou fajn dokud od toho nechci moc… přenos zvuku, elektriky nebo např dat… protože vše co nejde po “kabelu” sice funguje ale oproti kabelu to je tak nějak ztrátové…. tzn nechte mi moje konektory a možnost ničit to podle svojeho.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.