Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Po aktualizaci prvni vecer .. to byl docela chaoticky šok, po jednom semestru studia se to da pochopit a jistou logiku to má, dokonce je to i prijemne! Ale dovedu si predstavit lidi, ktere ta zdlouhavost bude jen kvuli nastaveni budiku vytacet a koupi si radeji klasicky😀,

  Nevíte náhodou někdo, jak se dá na hodinkách vypnout řežim spánku, když se probudím dřív?

  Já jsem ten režim večerka+spánek úplně vypnul automatizaci a vždy když jdu spát , zapnu na hodinkách spánek , když vstanu vypnu spánek. Pracuji na směny , takže mi klasická automatizace vůbec nevyhovuje.
  Jinak výstup z toho měření není špatný, ale viděl jsem už lepší(myslím graficky) o tom zda byly data přesnější v AW nebo miBand, těžko říct.

  Super je, že na té zjednodušené zamykací obrazovce v režimu spánku je vidět ten budík, dá se na něj tapnout a zvolit vynechat budík (jen pro další den). Když má člověk jeden den v týdnu volno, nemusí nikde hluboko něco vypínat a pak zas na to myslet aby to nezapomněl zapnout. To podle mě ve ios 13 taky nebylo, nebo jsem si nevšiml.

  A nevíte někdo, zda se to dá zrušit? Abych nedopadla, jako v iOS 13, kdy jsem si neprozřetelně chtěla vyzkoušet Večerku, a pak už jsem se jí nezbavila, protože jsem nebyla ochotná resetovat síťová nastaveni

  Právě na směny se to vůbec nehodí, bylo by dobré kdyby se dal plán nastavovat opakovat po x.týdnech (ranní,odpolední…) jako třeba v kalendáři. Alespoň ze se to dá úplně vypnout.

  Ako to nastavit ak mam 2 hodinky?? Stále sa spusta budik na oboch a ked dam odlozit budik na tej co mam na ruke ta druha samozrejme ze sa neodlozi a zvoni pokial ju nejdem ja osobne vypnut je to nedoriesene……. Mate niekto skusenost???

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější