Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Kdyby to šlo alespoň zapnout že? Jestli to bude jak se siri tak moc díky že se můžu koukat za svoje peníze na youtubu jak to někdo v americe užívá. Navíc jak jsem psal v jednom starším příspěvku.
    Nevím jestli inženýři v applu nemají ovesným latéčkem uplně zacpaný trubky ale vypisovat text někam do textového pole mi příjde jako uplná blbost. Proč v okamžiku kdy je kurzor v textovém poli není na straně klávesnice (místo stupidních emoji) něco jako capslock u palce (podle toho zda jste pravák či levák). Ten bych držel rukou kterou nepíši (palec ukazováček dle polohy tabletu) a celé pole klávesnice se mi promění v linkovaný papír kde si můžu psát dle libosti a text se mi převádí do onoho textového pole po jednotlivých slovech. Apple pencil a ipad by okamžitě dostál svého nevyužitého potenciálu. Navíc by měli automaticky do balení k apple pencil přibalovat Paperlike folii už jen pro školní potřeby.

    To je pěkná blbost co píšete. To co vymyslel Apple je mnohem pohodlnější a sofistikovanější než aby se mi přes půl obrazovky zobrazoval nějaký papír. Dost často to intuitivně využiju i když zatím není podpora CZ.

Vložte vlastní komentář

celý text