Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple podsadi miliony lidi na predplatne jako minuly rok a vic jak polovina si to predplatne zapomene zrusit pred vyprsenim(jako ja). Apple TV+ jsem otevrel tak asi 2 krat :D

  Nevím, ale pokud je tak složitě po aktivaci to jít okamžitě zrušit, tak je s vámi něco špatně.

  Tomu úplně nerozumím… Apple TV+ mám od loňského listopadu, kdo tady mluvil o aktivaci a okamžitém zrušení?

  Petr asi neví, že to nefunguje jako u netflixu, kdy stačí ukončit zkušební dobu a ona doběhne, u ATV+ zaniká okamžikem zrušení

  Takze esli amici dostanou i news+ a fitnes+ tak to je zas ojeb na zakazniky jinych statu :D

  A co čekáš, iPhone je primárně USA produkt, hlavně na šmírování, tak jak Pičoami Čínskej pro špehování nejen Číny. Zatímco v USA si z iPhonu nikdo na prdel nesedne, mají ho tam všichni, je to socka produkt, dotovaný v paušálu za pár babek, tady z toho lidi dělají, se můžou pokakat z telefonu a loga použitého ovoce.

  No tak bracha žije v USA 22 let takže o tom něco vím. iPhone není v žádném případě socka produkt. V této době tak možná 6s nebo 7mička. Nové iphony ti dá operátor v USA o par dolarů levnejc. Už to není co bývalo.

  Tak to mi smysl dává a to dokonalý! Přijdeme o sluchátka a nabíječku, takže si můžeme koupit bezdrátovou za 6 tisíc a to se vyplatí. A jako bonus dostaneme Apple One, Apple arcade – kde nic není o co stát a ATV+ kde není nic, produkce Apple TV je zoufalá (sledoval jsem celou sérii pečovatelky, nebo jak se to jmenovalo ale seriál o hovně absolutně tragédie, kde jsem celou dobu čekal, že se to pohne, ale ploché, plytké, břitké o ničem i čumět na hovno na zemi je zábavnější, než ATV).
  Navíc letos opět v základu 64GB, jak jsem si myslel u normálních verzí 12ctek. Apple pěkně ojebává, kde se dá, škoda jen, že mu to iOvce žerou, kdyby jasně dali na jevo, že tohle už je přes čáru, hodnĚ rychle by se poučili. Hold, když si iOvce nechají srát na palice, tak pak je to problém. Tohle být u nĚjakého výrobce Androidu, tak krachne takovou rychlostí, že by se nestačil divit.
  Jinak mám ale od Apple všechno, jsem taky iOvce, ale letos míjím všechno, už mám Apple plné zuby, až po krk, tak snad se tam vzpamatují a koneČně se příští rok alespoň posunou z místa, jinak jdu k Androidu, jo Samsung, vyzkoušeno a pohoda, takže ještě příští rok a buď se vzpamatují, nebo končím. Jako vím, že je můj odchod nezabije, ale v rodině jsme na Apple 10 lidi a co se tyka kamosu, tak cca 300 dalsich lidi, vsichni nasrani, co ten Apple blbne!

  Je nás mnohem víc. Osobně dávám Applu ještě rok, zda se vzpamatuje. Pokud ne, celá rodina opouští ekosystém, i když to bude hodně bolet.

  Stále sa niekto nájde kto vytvára efekt že s ekosystémom končí veľa ľudí – ale niekto odíde niekto príde a viacmenej je to na rovnako – takže ta najskôr niekto nahradí 😀

  Osobně znám spoustu lidí, co s Apple skončili, sice ze začátku nadávali, ale po čase by se už nevrátili a neměnili by ani za nic. Ale neznám ani jednoho Androiďáka, co by na iPhonu vydržel, možná je to tím, že jicb byla desetina, co opačné migrace. Mimochodem Samsung jsem si teď koupil S20 FE a můžu říct, za mě paráda, ale mám i iPhone 11 Pro, AW6, iPad 11 pro 2020, Dell, MBPro, atd…. jsem technický fanda, tak furt kupuji nějaké el. krámy. Holt mám na rozhazování a netrápí mě to, narozdíl od iOvcí co škudlí 6 let staré telefony a myslí si, jak nejsou borci, že maj logo jabka. Je to jenom technika, která má sloužit, nic víc, tak nevím, co z toho furt někdo dělá pomalu statusy bohatství, módy, apod.

  Mám Sams S10 půl roku a v něm celou 3 letou historii z předešlé S7 a funguje perfektně, naprosto plynule a nádherně fotí, letošní S20 pouze se snapdragon procesorem.

  :-D Apple urcite odchod vas a vasich pratel zdrti. Za posledni roky, pod vedenim Cooka, zdvojnasobil svou hodnotu a stava se nejhodnotnejsi firmou sveta. Takze si myslim, ze to delaji sakra dobre. Vam nezbyde, nez dal fnukat. Stejne, jak tu uz 5 let nekteri breci a rikaji, jak to jde s Apple z kopce.

  Však oni se mají moc dobře a to hlavně díky lidem jako ty, kteří jim zobou z ruky. Ti, co by za svoje peníze chtěli něco víc, jsou fuj. Takhle to bylo myšleno?

  Ty si asi akcionár Apple. Hodnotu Apple vytvárajú jeho zákazníci ochotní kupovať jeho drahé produkty, ktoré už, nebudeme si klamat, nie sú tým, čím boli.

  Zajímavé, jak se k nepředstavenému iPhonu do diskuze slétne nespočet Lagdroid odborníků a virtuálních “nespokojených” iPhone uživatelů. Kdo dneska připojuje telefon do zásuvky/kdo dneska používá drátová sluchátka? Paměťová varianta 512 někomu s 2TB iCloudem nestačí? 🤔 Ale chápu, že je lepší koupit nějakýho plastovýho Samšunta se sluchátkama do jacku, do toho strčit pořádnou paměťovku z Aliexpressu, kvalitní Exynos procesor pak poslouží jako kapesní ohříváček v těchto chladných dnech a těšit se na to, až mi na účtě zacinká pár tisícovek z cash backu. To že se u fotoaparátu mlží sklíčko zevnitř telefonu je po cash backu další příjemnej bonus, Ťamťung to bere jako výbornou vlastnost 😉

  Telefon do zásuvky dávám docela často. Samozřejmě používám i sluchátka s minijackem. V mobilu mi stačí 64 GB + nějakej ten iCloud (myslím asi druhý nejnižší tarif). Jediný, na co jsem se stal háklivým, je kvalita foťáku. A PIJE MI KREV, ŽE SE FURT ROZDRBÁVÁ ROZHRANÍ, VĚTŠINOU K HORŠÍMU.

  Ale ale George1 si zase nevrznul, protože má jeho homopřítel krámy, nebo že by měl krámy George1? Takhle nám tady furt zvracet o Androidech, děkujeme za to a už si toho Samsunga kup, socko, ať nemusíš závidět. Zajímavé, že manželka má Galaxy s20 ultra a švagr zas s10+ a oběma fungují naprosto skvěle.

  V těchto chladných dnech by se měli mít na pozoru hlavně jablečňáci, zase jim budou hromadně chcípat baterky :-D

  Osobně se mi po 9 hodinách v -10 mrazu 11 Pro vybil o 2%
  Takže o vybíjení nemůže být řeč. A jestli se chcete v mrazu ohřát, doporučuji Note 7 který připojíte na nabíjení, potom vás zaručně ohřeje 🤣

  Upřímně pořád nějak doufám, že když už Apple kopíruje konkurenci (widgety), tak by mohl okopírovat jednu zajímavou strategii co má Samsung a to je nabídnout k telefonu airpods zdarma. Spíše asi k Pro verzím by to dávalo větší smysl, ale ke klasickému iP12 alespoň slevu

  iPhone nekopíruje, kopíruje samsung. Bez iPhonu by se pravděpodobně začaly teprev teď vyvýjet dotykové telefony. A mimochodem známý má S20 a žádná vezdrátová sluchátka nemá

Vložte vlastní komentář

celý text