Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Fungovalo by meranie vzdialenosti aj v malom bazéne ( 8 m ) s protiprúdom ?

  Palo bohužel nie :( Problém je v tom, že to vlastně brýle nemají jak měřit, to bys podle mě potřeboval něco, co napojíš na protiproud a bude to měřit jeho sílu a podle toho nějak počet temp a vzdálenost. Bohužel to nejde. Pokud bys však plaval v malém 8m bazénu s otočkami, tedy sem a tam, tak to jde, můžeš si nastavit vlastní velikost bazénu.

  V článku jsem se sice dozvěděl, jak dané brýle fungují po technologické stránce věci, ale chybí mi tam nějaké porovnání s klasickými plaveckými brálemi, tzn. nějaký komfort nošení, jestli ten „baťůžek“ na jedné straně nezpůsobuje, že do brýlí více proniká voda apod. Přece jenom závodní brýle stojí max. 2 000 Kč, tyhle okolo 5 000 Kč, a i kdyby obsahovaly pokročilé technologie, ale byly by podobně postavené jako brýle za 500 Kč, jejich koupě by mi nedávala smysl.

  To se omlouvam, ale mel jsem za to ze to tam je popsano. Bryle sedi skvele, nemlzi se a netece do nich samozrejme. Ale to ze sedi a jsou skvele zpracovany tam je.

  zůstanu sice u  sweedish skořápek za 150korun, ale recenze podobných technologických blbostí, které si nikdy nekoupím, mě baví.
  Držim palce ať ti motivace k hýbání vydrží. Mě na na plavání baví ale právě to, že nevidím nic, než čáru na dně. Soustředit se přitom jen na správné provedení záběru je podle mě důležitější než sledovat přesný čas bazénu (asi je to i tím, že plavu jen 1 nebo 1,5km úseky vcelku v tempu 1:30). Celkem bych ale občas využil mít podvodní sluchátka synchronizované s apple watch, který by do hudby/podcastu jednou za 100 metrů oznámily čas.

Vložte vlastní komentář

celý text