Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Autorovi fotky se musely hodne třást ruce :-)

  A nebo fotil Androidem…

  Bohužel hóšové, musím vás zklamat, je to foceno iShitem, ten se v DxO Marku nechytá ani do spodku první 10tky. Tak hlavně, že má Apple 3 foťáky a ani jeden nefotí kvalitně, holt smutná pravda co bolí.
  Takové čínská mr*ky jako Xoami, Huawei apod zadupou iPhone (nejen ve fotkách) do země.
  Takže si můžete zase přeměřit klucí pindíky leda mezi sebou.
  btw: Proč na Apple stránky vĚčně taháte android, to vás asi musí děsně srát, že je ve všem lepší, než ty vaše iShity na splátky.

  lol: ty budeš asi těžkej případ, uvědom si že ne každej je zedník co má v telefonu dva kontakty na matku a na otce že ne každej se chce nechat špehovat Huhlaweiem nebo postíženou plechovku jménem Xiaomi
  Zkus zkouknout srovnávací testy telefonů (jestli ti teda ten zalagovanej šunt rozjede YouTube) a potom zjistíš že iPhone má mnohem lepší fotoaparáty a promakanější noční režim. a můžeš mi vysvětlit v čem konkrétně čínské šunty zadupou iPhone do země?? Výkonem? To asi ne. Bezpečnost?? Ne (iPhone není čínské špehovací zařízení) nebo třeba podporou nejnovějšího OS ?? Tam má Apple minimálně 5 let. A proč bych si kupoval iPhone na splátky na rozdíl od Ťamťungu nepotřebuje Apple cashback aby si iPhone vůbec někdo koupil.

  Že mu to žerete, lol tady chodí jen trollit a koukám, že se mu to daří.
  Jinak jsem namátkou zhlédl nějaké testy na 1 místě z DxO marku je Xiaomi Mi 10 Ultra a dost mě to překvapilo, jak neskutečně fotí, jako nebýt fanda Apple, mám od Apple všechno (krom TV a iPodu, dva nejzbytečnější produkty, pro mě), tak bych o něm i uvažoval, hlavně teda kvůli foťákům a tomu, jak zvládá parádně fotit a točit videa, zoom, noční režim, fakt se mi nechtělo věřit a nechápu, že Apple do svých telefonů nedá více čoček, ať fotí taky skvěle, jak konkurence.
  Ale zas bych řekl, že i moje iP11 PRO fotí docela dobře, byť ne tak skvěle, ale dostačuje mi to, takže nějaký přechod na Android neřeším.

  Ja by som ich nazval iPhone 12 mini, iPhone 12 Middle a iPhone 12 MAXI.

  ono to Mini mozna opravdu bude, to je znaceni Samsungu z roku 2012 ;) zahltit trh a zakaznika dostat do rozhodovaci paralyzy, ktery ten iphone si ja vyberu, kdyz je jich v nabidce 8

  alkohol nepiju, ale uznavam, mas pravdu, nejak to zredukovali, s temi 4 novymi zustane jeste SE, to jest 5, a ma pribyt vetsi SE, to jest 6…

  Pokud použiji pojmenování modelu vycházející z tohoto článku, tak bude iPhone 12 menší než iPhone 11? Letos pořizuji nový telefon jako náhradu za iPhone 8 a iP 11 mi přijde velká. Očekávám ale, ze iP 12 bude mít díky OLEDu menší rámečky kolem displeje, čímž by mohl být o něco málo menší. Nevíte, jak to bude?

  Pokud ti přijde iP11 velké, pak tě Apple nepotěší, protože těla iP 12 (a pro) velikostí 6,1″ budou stejně velká, jako iP11, akorát tam bude menší rámeček. Volba je pak jedině iP12 mini, který bude v menším těle než iP8 a SE2020, ale přesto bude mít větší displej.
  Osobně jsem zvědavý právě na verzi iP12 mini, jak tam bude vadit moc notch, když to bude mít v podstatě o dost menší displej.

  Dost mě zajímá, kolik bude stát mini

  Mě tedy vychází (z 649$) po přičtení DPH na cca 18.500Kč a možná + co si přihodí čeští překupníci. To by museli ale loňské 11ctky asi dost zlevnit, protože by byli neprodejné.
  Taky jsem dost zvědavý, iP 12 mini je můj favorit, záleží ale na notchi, jak tam bude moc vadit, jinak bych šel asi do obyč 12ctky, připlácet cca 10K za jednu čočku a Lidar u pročka se mi letos nechce, nemusím mít PROčko každý rok.

  Ale pozor, aby nePROčka nenabízeli v základu jenom s 64GB, to bychom si pak za 128GB ještě cca 100USD bez DPH připlatili, takže ve finále by mohl být mini s DPH kolem minimálně 21 500Kč. 64GB sice asi většině stačí, ale v dnešní době, dost málo. Sám mám 256GB variantu a zvažuji 512GB, protože si k tomu platím i 200GB cloud, tak mě vyjde 512GB lépe.

Vložte vlastní komentář

celý text