Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  za mě ty hodinky nedávají vubec smysl, pokud tam není e-sim. E-sim podpora a věřím, že bude spoustu nových zákazníku Apple Watch.

  Zase plno lidí v zahraničí, kteří mají možnost LTE tvrdí, že už by si je znova nekoupili. LTE vůbec nevyužívají. Jediný smysl vidím ve sportu, kdy nemusím tahat mobil, ale vzhledem k tomu, že bez brýlí na čtení drobnosti jako mapu apod. nedám, tak mobil stejně potřebuji. Možnost existence je jiste fajn, ale významný nárůst asi nebude. Spíš ještě škoda možnosti výběru ocelových a keramických.

  Že to jde i v chudší post soc zemi s dokonce méně obyvateli (pod 10M) dokazuje již více jak 1/2 roku T-Mobile v Maďarsku – viz. https://www.apple.com/watch/cellular/
  Proč tedy ne i u nás!?
  Na to vám nikdo od nich rozumnou odpověď nedá :(

  Poslední z jejich FB je tato: https://m.facebook.com/comment/replies/?ctoken=10164064120470527_10164065037205527&count=2&curr&pc=1&ft_ent_identifier=10164064120470527&eav=AfaK839ZCVIXOq8gyTrNsMnqvsyCi5snwzR_ey1NuZqMKaEribTC9TpLpI_AHulqvmY&av=100008625919362&gfid=AQCZ4avIWpEyHEGi

  Nicht moc, to by jeden BLIL VELEBNOSTI :(((

  …přesně 3 roky od launche AWs3 = prvních i s LTE.

  Je to MEGAOSTUDA, že dosud tj. s jejich již čtvrtou (!) iterací tuto službu není schopen/ochoten nabídnout ani jeden ze tří zloperátorů!
  HANBA vám vy ŠMEJDI !!!

  Skor je to ostuda apple ze neda klasicke esim a volne otvori hodinky pre hocijakeho operatora a roaming. Podpora rozdvojenia eSim mobil/hodinky mohli byt v podporovanych krajinach a klasicke eSim volne – su datove sim uz za 1 euro. Ja som cakal takyto nejaky posun s apple watch 6.

  No jo no, když si za tu technologii  řekne dvacet mega, tak operátoři hodně přemýšlí nad tím, jestli se jim ta investice vyplatí.

  …že i odtud vítr vane, Cupertino umí být nemálo nenasytné. Nicméně naše oligopolní trojka rozhodně netře bídu s nouzí, aby si to nemohla dovolit, každoroční čisté zisky po zdanění v přepočtu na hlavu mnohde jinde nevídané hovoří za vše. A když to jak vidno jde i v chudším Maďarsku, tak výmluv bylo myslím už více, jak dost!

  Třeba nás překvapí ti dva druhy opove. Ti nemusí nic vyvíjet. Jejich matky to mají. Musí to Mít i oni. Staci jen dát tlacitko do polohy zapnutu . :-)

  ještě že platíme takové sumy těm šmejdům ale když mají něco dát oni to se škubou… tarify nejdražší široko daleko ale vidět to nikde není :/

  Mě eSIM v hodinkách funguje od začátku července. A funguje i LTE. Ale taky jsem proto musel něco udělat ne jenom sedět a nadávat.

Vložte vlastní komentář

celý text