Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám 2015ku a možná bych jeho pořízení ještě zvážil.Pro mě to tehdy byla vstupní brána do světa Applu.Ted už mám od Applu snad vše krom tedy myši která opravdu za nic nestojí,ale třeba taková klávesnice k iPadu pro a podobně super.

  Naopak, myš od Applu je hodně jiná než klasické myši, a to je to, proč s ní mají lidi problém. Nejsou na to zvyklí a hned křičí, že nestojí za nic. Přitom její tvar je propracovaný, prakticky vyplní položenou dlaň na stůl. Díky tomu uživatel těchto myší nemá problémy s karpálama, protože nemá ruku v zápěstí zalomenou nahoru jako u klasických myší, ale ruka mu téměř leží.

  MM pouzivam u iMacu, ale osobne bych ji uzil trochu vyssi, po delsi dobe ne boli zapesti
  vyhovuje mi funkcnost ale ergonomicky jsou lepsi mysi

  Mne ta mys prijde hrozne pomala a neprisel jsem na to, jak ji zrychlit a nekdy je dost neplynulá. Zasekává se…, tak používám trackpad.. a ten je top.

  $ defaults write -g com.apple.mouse.scaling 20

  Kde 20 je “rychlost”. Je potreba se pak odhlasit a znova prihlasit.

  Ondřeji, myš od apple není vůbec jiná, než ostatní myši, jde vidět, že jsi buď ignorant, negramot, nebo troll. Myši mimo Apple jsou některé bezdrátové a taky placaté, ale moc jich není. Jinak souhlas s tím, že placatá myš je lepší, taky používám raději ty placaté.

  Ja bych smysl videl jedine pokud by chteli posunout ipod na jinou uroven. Treba priblizit se prehravacum (audiofilum) od Astell&Kern.
  A jelikoz se ted dost prosazuje doba bezdratova tak by mohl novej ipod podporovat pro poslech beztratove kvality LDAC (quality)
  samozrejme i sluchatka od nich by to mohly podporovat.
  PS: Mam doma jeste nejakej starej ipod ale uz nekolik let na nej seda pouze prach.

Vložte vlastní komentář

celý text