Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Aj ked mam na posledne trendy v Apple svoj nazor, tento krat sa na baterku stazovat naozaj nemozem. iPhone XS, nic som nezmenil v pouzivani. Pred tym som prichazal z prace s cca 30%. Teraz som sa zatial nedostal pod 50%. Az sa bojim aktualizivat na 14.0.1.

    AW 5. Tak již po dvou hodinách co jsem sundal hodinky ráno z nabíječky, pozoruji znatelné zlepšení vydrže baterie. Stále jsou na 100% a to i po půlhodinovém ranním cvičení. Běžně již byly touto dobou na 95%. Tak jsem zvědav jak bude baterie držet přes celý den.

    Tak po 24 hodinách jsem na 67%. U watchOS 6 jsem po 24 hodinách byl už na 45%. Takže je vidět markantní nárůst vydrže baterie a to je super.

    Má niekto kombináciu iOS 14 + watchOS 6? Mám nastavenú skratku, kedy sa po pripojení AirPodov k iPhonu spustí audiokniha. Doteraz to fungovalo bez problémov – keď som dal AirPody do uší, na Apple Watch 2 sa mi zobrazilo hlásenie, či chcem spustiť skratku. Po prechode na iOS 14 sa mi síce hlásenie zobrazuje, ale po jeho potvrdení sa nič nedeje. Musím vytiahnuť iPhone a potvrdiť hlásenie na ňom. Má niekto podobný problém, prípadne zmysluplné riešenie? Ďakujem.

    Zkus editovat zkratku a podívej se, jestli není u nějaké možnosti po volbě „zobrazit více“ zaškrtnuto „zobrazit při spuštění“. Kdyžtak vypnout.

Vložte vlastní komentář

celý text