Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To je ale prekvapeni, ze mit vsechny aplikace na plose neni uplne prehledne ;-)
  Knihovna aplikaci jako takova je dobry napad, zvlast kdyz jde vypnout. Problem je ale tradicne implementace . Aby to lidem pomohlo najit snadno aplikaci, tak by to melo byt serazene podle abecedy a ne podle nejakych kategorii, ktere se samy vytvareji, takze ve vysledku uzivatel hleda, v ktere kategorii je aplikace schovana.

  Však stačí v Knihovně potáhnout dolu a abecední seznam se zobrazí. Pomalu se tak iOS začíná podobat Windows Phone systému. Zrovna v tomto je to dobře.

  Vďaka za tip. Ten abecedný zoznam je skvelý. Pokojne by ním mohli nahradiť samotnú knižnicu. A áno, pripomína to Windows mobile ale ja som s ním bol spokojný. .Bol svižný aj s malou RAM-kou a ako pracovný telefón bol super. Aj na office.

  Knihovna aplikací jde vypnout??? Prosím dejte návod jak…aby se vůbec nezobrazovala pro mě ta zbytečnost…prý to nejde…tak jestli víte tak super

  Chybí mi možnost přesunu ikon aplikací v iMacu místo na iPhonu (po připojení). Dříve šlo v iTunes přesouvat nebo slučovat ikony aplikací myší hned na jakoukoliv obrazovku iPhonu. Teď je to možné jen prstem v iPhonu. Nevíte někdo o aplikaci, která by to řešila?

Vložte vlastní komentář

celý text