Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Připojování k WiFi a přepojování z WiFi na mobilní data v případě slabého signálu je na iPhone dlouhodobý problém.

  Problém? Není to náhodou v nastavení? :D

  No já třeba mám problémy s neustálým odpojováním od wifi už dokonce od jedné z posledních verzí ios 13. Jsem zvědavý, jestli to teď bude lepší.

  Pokud se jedná o wifi ne o každou ale jednu konkrétní (1 router co máš doma) může celý problém být v šifrování sítě. To změníš v nastavení routeru.

  A nezvažují náhodou zvětšit nastavení času budíku a časy událostí v kalendáři, tyto zmenšené nastavení jsou pro mě za trest…

  Ted uz nemusite scrollovat na pozadovany cas. Po novu mate primarne napsat na klavesnici kyzenou hodnotu. Scrollovani je ted nice to have.

  Ano to vím, ale s mými prsty které jsou jako buřty, není úplně snadné se trefit na HH:MM kdyby třeba se nastavily hodiny a přeskočilo to na minuty samo ok.
  Scrollování jsem měl třeba rád že jsem nemusel přehmatávat na jinou část displaye, a v té době kdy jsem to objevil to bylo málokde. Ale to už je třeba jen moje osobní rozmazlenost

  Apple holt neumí ani obyčejný budíik, no. Vždycky to byla hrůza, ale teď ho dojebal uplně :-) Zvláštní že nedokáže veci co uměli všechny ostatní značky už před 10lety. O dalších funkcích ani nemluvím…widgety ___???Škoda mluvit, apple je neumí ani okopírovat..vlastně vubec nepochopil jejich význam :-)

  Scrollování stále funguje, jen se člověk musí trefit přesně na ty hodiny a minuty a pak provádět totožné gesto jako dřív.

  Jak koukám tak odeslání nové SMS pořád nefunguje iphone 11pro

  Je možné nějak nastavit automatické připojování k nejsilnější Wi-Fi? Mám doma více vysílačů, zuby nehty se iPhone drží prvního uzlu, co chytne, i když už je signál slabý.

  Potom asi nevhodne urobena siet. Mam wifi router Linksys a 2x access point netgear, prepinanie funguje ukazkovo.

  iOS/iPadOS vyuziva 802.11k/r/v standardy na roaming wifi.. maloktory WiFi router/access point v nizsej cenovej kategorii ich podporuje.
  Vacsina tzv. „mesh“ sieti je len parodia v tejto kategorii, ani slavne Ubiquiti nie je bohvieco, ale ako vzdy plati – what you pay is what you get.

  Mno, měli by primárně opravit zabugovaný Health od iOS 14.
  Když se divám na výkony po dnech, tak vše vidím, ale v měsíčním a ročním spektru vidím jen prázdné grafy a Health v mém telefonu dle Storage zabírá skoro 2 TB. Na Internetu jsou lidé, kteří tam mají i jednotky PB….

  Stále nefunkčné:
  – Odomknutie poznámky pomocou FaceID
  – Fotky v galérií sa mi ukazujú zvláštne rozostrené, až keď fotku aposň milimetrík zozúmujem tak sa zaostrí
  – Po spravení screenshotu mi ho hneď uloží do fotiek, na iOS 13.x automaticky neukladal…

  Po příjmu hovoru z malého okna při práci na telefonu se nezhasne displej po přiložení k uchu. Stává se také někomu. iP 7. Ani tato aktualizace to neopravila.

  Jo, u mě taky. Jakoby senzor nepoznal že volám a uchem si vyhledávám třeba v safari 😁 Takze vždycky kliknu na aktivní volání, ať se zvětší a pak to normálně zhasne. Jinak ne. Těch drobností, co nevychytali je více 🧐

  Vim ze to tady asi nepatri ale kdyz jsem si omylem smazal konverzaci ve zpravach tak je to slozite dat zpet. Mohli by se ty zpravy soupnout nejdriv do smazanych nebo tak nejak. Aby to bylo jednoduchsi vratit.

  Přestaly mi z ničeho nic zvuky oznámení SMS na WhatsAppu, Messengeru.. když je telefon zamknutý.. když je odemknutý, tak to normálně jde.. Zvuk volání funguje i při zamknutém telefonu.. Nevíte čím to může být? Díky

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější