Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Čiže niečo ako plný Intel a Intel celeron/atom/

  Béčkový procesor bude vlastně áčkový procesor, ale o dvě generace starší. Skvělý marketing jak zrecyklovat již vyběhové zboží. Jakmile nebude dost cool, tak se z béčkového procesoru stane céčkový, tedy 3 generace za tenitem, a poslouží třeba a řízení chytré nabíječky, nebo na hledací odznáčky co nám slibují už dva roky. Je to krásné a eko – logické

  Presne tak, vybehovy procesor, 3 generace za zenitem, ale 2 generace pred lagdroidama v picaomi.

  Přesně. Koupil jsem iP7 za 5 klacků s funglovkou baterií a zárověň jsem pořídil nový Samsung za 5 klacků. iP7 je na míle lepší mobil než ten šunt jehož jedinou výhodou a zároveň obrovskou nevýhodou je velikost displeje jako lopata.

  Sirka, ty kašpare, už nás přestaň bavit. Ten Samsung za 5K to tě někdo pěkně natáhnul. Béčkové procesory v „levných“ iPhonech smysl nedávají. Už SEčko 2020 je předražený šunt, za ty peníze raději konkurenci. Ale jestli dají Béčkové CPU i do obyč. iPhonů, co stojí kolem 20K, tak to se vracím zpět na Droida a Apple u mě skončí na plné čáře.
  Dříve jsem si kupoval PROčka, ale už se nevyplatí připlácet za pár drobností 13K navíc.

  A na konec sa vo svojich produktoch nebude orientovať ani samotný Apple. V podstate tak isto ako manažéri z intelu alebo Samsungu. Nechápem na čo to je dobré, zatiaľ každý výrobca na tieto chujovinky iba doplatil

  Přesně, tohle tříštění produktů nechápu… kde jsou ty časy, kdy byl jeden top iphone a ve výprodeji starší model. Teď aby člověk řesil, jaký to má procesor, kolik to má GHz, GB, pixelů, foťáků…

  Navíc teda nevím, ale pro mně bude Béčko vždycky Béčko, takže psychologicky bych tyhle produkty při výběru rovnou škrtal. Nechci říct, že mi nezáleží na ceně, ale raději si jednou za pár let koupím to nejlepší, než abych šel po nějakých okleštěných low-endech.

  Tak Apple prezlečie len staré Áčka a vybavené. A to sťažovanie sa na lacnejší produkt, že nemá top HW je na hlavu padnuté.
  Ovšem nepáči sa mi úplne toto smerovanie. Apple tento rok kraľoval s predajmi smartfónov. Veď v prvej desiatke obsadil 3 či 4 miesta. Nevidím zmysel ešte žmýkať aj akože Bčkové SoC, keď majú takýto úspech s A SoC.

  Asi zjistili, že B14, což se bude rovnat A12 bude mít u lidí větší ohlas než, když by napsali A12. Nic víc bych za tím asi nehledal.

  Tak to je možné, už si to vyzkoušel u AW5tek, kde jen drze přejmenoval procesor. Naštěstí si toho lidi všimli, ale bohužel, nic se nestalo, iOvce zežerou Applu i hovno od prdele.

  Jakýkoliv procesor z dílny Applu bude daleko výkonnější než například Samšunťáckej rychlovarnej Exynos, nebo ten proděravělej Snapcosi (kolik že v něm našli chyb? 400? :D)

Vložte vlastní komentář

celý text