Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ne, pane redaktore. Nebylo by zvlastni, ze by ios na starych iphonech bezelo plynule. Vzdyt i pet let stare telefony jsou superrychla zarizeni a na tech par statickych okynek staci kdejakej pomalu deset let starej procesor a trochu te ram.

  Vzdycky me fascinovalo, kdyz jsem si nainstaloval win95 a bezely superrychle, doinstaloval jsem service pack 3 a z oken se stal pomaly snek. Jestli to s tim ios neni podobne…

  I ten os x se nemeni, spis k rychlejsimu, kdyz ten kod teda pise nekdo tomu aspon trochu rozumi.

  Jednou z hlavních funkcí, kterou mohou využít prakticky všichni uživatelé, je Klepnutí na zadní stranu. Tato funkce je k dispozici pouze u novějších iPhonů, konkrétně u iPhone 8 a novějších.

  Prosil bych vysvětlení tohoto slovního spojení :” mohou ji využít prakticky všichni uživatelé” a “ tato funkce je k dispozici pouze u iPhone 8 atd.”

  Děkuji.
  PS:Když už něco takového píšu pro uživatelé Applu produktů a jsem stránka pro Apple fans,tak píšu tak aby to mělo logiku.

  No neviem ako ostatným ale moje SE na iOS 14 doslova ožilo. Chcel som ho už meniť ale evidentne mu dávam ešte rok ak bude takto super fungovať.

  Poklepání na zadní stranu – tato možnost je u všech telefonů s iOS 14, nebo je k dispozici až od …..
  Mám iPh 7 a tato fce se mi nezobrazuje.

  Je to upne stejne jako Android zvuky od od Banky nechodi a je toho vice je to proste mobil za hodne penez a k nicemu to neni uz nekoupim takovy mobil za 40000 kc je to k ho—–

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější