Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  K čemu Jailbreak? Vzdyt to podstatné už Apple do iOS dávno dal….

  Smysl to má v určitých případech obrovský, stačí se podívat na nás seriál Nejlepší tweaky pro jailbreak, kde najdete mnoho velmi užitečných tweaků, které mohou kompletně změnit to, jakým způsobem iPhone či iPad používáte. Tweaky dokáží zprostředkovat nespočet naprosto skvělých a návykových funkcí – ať už se jedná o funkce určené ke změně vzhledu, anebo o bezpečnostní funkce. Doporučuji na sekundárním zařízení vyzkoušet…

  Jasně a nechám si tak narušit vybudovanou bezpečnost a odladěnost kterou má Apple na vyšším levelu než konkurence. Jailbreak je hloupost. Komu iOS nevyhovuje pro toho tu je Android.

  „…Tato chyba byla nazvána checkm8 a s její pomocí lze jailbreak jednoduše nainstalovat na iOS 13 a starší. Co se týče novějších zařízení, tak ty zmíněnou hardwarovou chybou netrpí …“. :-) opravdu je to takto?

  Možná mi něco uniká, ale proč by to tak nemělo být? Chyba checkm8 je součástí iPhone X a staršího, nejnovější iPhone 11 a 11 Pro (Max) jí netrpí, je opravena. Kdyžtak mne prosím opravte.

  moj tip:
  „iOS 13 a starší“ VS „novějších zařízení“
  ake stare je zariadenie iOS 13?

  Přesně tak! Věci jako zamknutí telefonu poklepáním na volné místo obrazovky nebo always on displej mi stále na iPhonu chybí. Nebo třeba zrychlení animací. Pokud bude někdo argumentovat ať si koupím Android tak je opravdu mimo. Já mám rád ios a to určitě nehodlám měnit. Jen prostě pár drobností bych na něm uvítal a to Jailbreak umožňuje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější