Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na tuhle betu čekám, jak na zázrak. Sedmička byla Applem stažena, tak konečně náhrada.

  Je to docela stěžejní aplikace, protože pár novinek přináší – zejména automatické párování Airpods Pro..

  Nevite kdy naspoledy vysla public beta pro macos? Prijde mi, ze uz docela davno….. mezitim vysly snad tři developer……

  Buď rád, to že to vypustili jen developerům znamená že to má nějaké závažné chyby kterých se snaží zbavit než to vůbec pošlou i do public bety. Svědčí o tom stažení 7. vývojářský bety z oběhu. Jestli se tahle 8. už zbavila nějakých chyb, tak jí vydá nejpozději do dvou dnů i do veřejné bety. Jde jen o stabilitu. Vývojáři jsou první co schytají ty bugy po interních testerech a když to nevypustili dál tak se třeba některým celý systém ani nespustil a pak si to zkoušej opravit doma…

  OK diky, slo me jen o to, zda nemam nejakou chybu v beta profilu – nejedna se jen o sedmou betu, ale snad jeste o dve dalsi predchozi.

  Už jsme na Big Sur připravený :)

  sudo nano /private/etc/hosts

  127.0.0.1 mesu.apple.com
  127.0.0.1 appldnld.apple.com
  127.0.0.1 swscan.apple.com
  127.0.0.1 swquery.apple.com
  127.0.0.1 swdownload.apple.com
  127.0.0.1 swcdn.apple.com
  127.0.0.1 swdist.apple.com

  Ma prosim nekdo zkusenost, jak bezi Parallels 15? Diky :-)

  Ahoj, zkoušel jsem a v první beta verze s 15 nefungovaly, ale měl jsem problem i s externím displayem a aplikacemi na něm zobrazovanými, po uspání či zamčení nešly vyvolat a musel jsem je killnout :) Vrátil jsem se na Catalinu … Nicméně Parallels si nemusíš každý rok kupovat … přecházel jsem ze 12 až na verzi 15 s tím, že používám vždy poslední build W10 a v pohodě.

  Jak vidím tady jako autora článku Filipa, tak má nervy. Můžu vědět, odkud máte informaci, že je 8. vývojářská verze? Na oficiálních stránkách developerů je pouze 7. a i když mám profil nainstalován, tak mi to žádnou betu nenabízí!!!

  Já ji akorát stahuji :) Nabídli mi ji.

  Ok, mně to nahodilo akorát zase stažení kompletně celé verze Big Sur – 25 GB. Na to nemám teď v Macu místo. To ty updaty opravdu tahají celou verzi, anebo je to nějaká chyba? Aktualizace v Applu nenalezena, ale instalaci to hodí na pozadí..

Vložte vlastní komentář

celý text