Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den,
  tyto skryté triky jsem využíval v Androidu naprosto běžně, tam to nejsou skryté triky, ale součást systému. Jsem rád, že to je už i systému iOS a iPadOS.
  Nicméně, k Applu jsem přešel úplně z jiných důvodů a tou je propojenost systémů. Takže mám vše od jablečné společnosti a jediný důvod jsou fotky, protože nikdo jiný mi nenabízí možnost upravit fotky na iPadu a dokončit je na MacBooku či iMacu aniž bych musel tyto fotky přetahovat z jednoho zařízení do druhého. Ne proto, aby mi Apple představoval něco, co uživatelé Androidu už dávno znají.
  Popravdě, když už jsem si zvyknul na iOS, tak si mám znovu zvykat na androidiOS?

  A to pockejte, Martine, az Apple s velkou slavou uvede vlastni kalkulacku pro iPad.

  To si tu ovecky budou vitezne placat po ramenou a delat dlouhe nosy na kolemjdouci socky.

  zaujímavé je, že mne nové fukcie s apple pencil proste nefungujú, ani nemám možnosť ich nejak zapnúť. Tak isto na apple tv, žiadne 4k youtube ani appka domácnosť, nikde nič, ale oba systémy aktuálne …

  Ono je sice moc pekne, ze Apple umozni, abych napr dane aplikaci zakazal pristup k fotkam, ale co z toho, ze aplikace bez povoleneho pristupu je zcela nefunkcni. Nechapu, ze tohle projde Apple kontrolou.
  Konkretne se jedna o Google Photo. Synchronizaci nevyuzivam, jen chci mit pristup k fotkam, ktere mam na google ulozene. V posledni verzi je nefunkcni i pokud povolim pristup jen k nekterym fotkam.

Vložte vlastní komentář

celý text