Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ako je to s wifi? Zo skusenosti aj mojej kde som vyskusal dlhodobo niekolo hubou od baseus, satechi a dokincaj aj apple hdmi konektor s usb a usbc vzdy pri mbp13 late 2017 je problem s vypadavavajucim signalom wifi, ktora sa sice tvari ako pripojena ale po pripojeni hubu prenos nefunguje prichadza k ruseniu na frekvencii 2,4 GHz a tym padom mbp13 nepouzitelny ci uz pri prezenatcui alebo beznej praci pri pripojenom monitore s HDMI.

  S Wi-Fi jsem neměl a nemám ani nejmenší problém, teď zrovna hub používám. Vyzkoušel jsem i hub 8v1 od Swisstenu s připojeným LAN kabelem k internetu a mohl jsem používat dle libosti (samozřejmě nutné nastavit v Předvolbách systému) buď připojení kabelem, anebo přes Wi-Fi, bez výpadků… stejně to mám i s Epico hubem, který využívám primárně – k němu mám připojenou nabíječku (USB-C), 2x USB, HDMI a LAN.

  Bohužel tohle je problém u Macbooku Pro 2017-2018 – při připojených externích zařízení se odporuje Wi-Fi. Značka by na to neměla mít vliv, mělo by to dělat cokoliv připojeného přes thunderbolt :/

  Vlastním 16″ MacBook Pro 2019 a opravdu tyto problémy nemám, a pokud si dobře pamatuji, tak jsem je neměl ani minulý rok, když jsem ještě vlastnil 13″ MacBook Pro 2017 (v tu dobu jsem využíval adaptér Epico jako teď). Pouze se například jednou za dva dny setkávám s tím, že vypadne Bluetooth (tzn. odpojí se AirPods, Magic Keyboard, Magic Trackpad a popřípadě další Bluetooth periferie), každopádně za půl minuty opět naskočí. Tak jako tak ale doporučuji pro větší stabilitu připojení využívat kabel – rozhodně je to znát.

  Ani nie tak thunderbolt, ako USB 3.0.. to je znama vec, ze USB 3.0 rusi WiFi 2.4 GHz, zial ziadny hub pre MacBook (Pro) nema tak dobre urobene tienenie, aby neovplyvnoval toto WiFi pasmo.

  A jak na tom běží iPad Pro 2018 přes HDMI? Mám něco podobného a obraz přes HDMI je 1 z 10 připojení OK. jinak jsou v tom šumy ,čáry, nebo posunutí obrazu. Úplně napřed.

  Jsem sám, kdo si myslí že tohle by se nemělo dokupovat ale notes by měl všechny tyhle porty obsahovat už z výroby ?

  Já jsem vyloženě rád, že nemám celou jednu stranu notebooku plnou děr, které využívám párkrát do roka. Externí HDD mám na USB-C. Ethernet nepoužívám již léta. Jediné obšas chybějící HDMI jsem vyřešil koupením Chromecastu, který je permanentně zapojený do projektoru a nemusím nic řešit.

  Hlavně by měl mít zákazník možnost si vybrat, čemu dává přednost. To Apple dlouhodobě nepřipouští, ale to platí už od Jobse, jen to jeho pojetí dávalo víc smysl. Osobně bych čekal u verze Pro plnou konektorovou výbavu, ale to platilo naposledy u modelů 2015, který si právě proto hýčkám a měnit ho stále ještě nechci.

  Nema Swissten aj neaky jack „3.5 mm to bluetooth konektor“ ako to ma konkurencia. Ide mi o to, aby som apple airpods pro mohol vyuzivat a pripojit aj v lietadle, v busoch, kde je iba 3.5 mm vystup z panela.
  Su zariadenia, ktore sa pripoja klasicky do 3.5 mm a generuju bluetooth signal na ktory sa pripojim s airpodami.

  Dobrý den, pane Jelič, moc děkuji za Vaši recenzi. Hub od Swisstenu chválíte, nicméně jste výše napsal, že primárně používáte hub od Epico. Doporučil byste tedy spíše Epico než Swissten? Objednal jsem si nový MacBook Air s M1 procesorem a vybírám k němu nějaký kvalitní hub 8-in-1. Předem děkuji za Vaši odpověď. Přeji krásný den, JŠ

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.