Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zkoušel jsem Memrise, ale nelze se učit anglicky, když jsem Čech. To, že tam není čeština mi nevadí,ale nelze vybrat ani angličtinu. Asi je to pro anglany na učení východních jazyku. Nevím…

    Ahoj, muzete vyzkouset Vocabulary Player – MyPlaylist. Skvele, pokud se chcete ucit vlastni slovicka/preklady vet (pisnicek), ktere si jednoduse pripravite v Google Sheets treba z Google Translate historie nebo z prekladu celych pisnicek, rozhovoru, clanku. Slovicka si pak prehravate stejne jako v hudebnim prehravaci. Muzete vyuzit spoustu voleb pro opakovani, filtrovani, rychlost cteni a upravu vzhledu. Nakonec si muzete otestovat co jste se naucili;-)

    aplikace Memrise je uplně k ničemu, pokud člověk umí česky a chce se naučit např. anglicky, to není podporováno. Talže si tam musíte zaškrtnout třeba ruštinu, aby se angličtina objevila. Navíc vás to i přes registraci a přihlášení se, stejně nepustí nikam dál, žádný potvrzovací mail nepřijde, přečtení a odsouhlasení podmínek, nic. Nic se neděje, stále trčíte na přihlašovací stránce. Po 5 minutách zcela marného snažení se o cokoli aplikace letěla přesně tam kam patří: do hajzlu. :-)
    Naštěstí je tady Duolingo, to takovou stupiditou netrpí, je dokonce i použitelné, tohle je uplně k ničemu :)

Vložte vlastní komentář

celý text