Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže se do toho dám.
  1.) Proč sakra je recenze o spíše Android věci na stránce letemsvetemapplem….
  2.) Vlastním koloběžku Xiaomi scooter Pro, která jede 25 km/h tato nová jede jako 30 km/h?! To je mi novinka!
  3.) Ví autor, co je tempomat? Evidentně ne, když píše, že.. Pokud tedy rychlost „osolíte na max“, možná se časem stane, že vám do cesty vletí překážka. Instinktivně tedy sundáte prst z akcelerace s tím, že koloběžku necháte pomalu brzdit. Sakra, tempomat je na to, že plyn nedržíš!
  Už dál tu nebudu psát negativa o článku.
  Teď k Xiaomi- musíte potvrdit to pitomé video. Tak jsem si na koloběžce jezdil co nejvíce….jednou jsem chtěl si něco v appce přenastavit….a hle! Nelze se spárovat! Už vážně nevím co, tak zkusím celou aplikaci přeinstalovat a najednou po složitém resetováním koloběžky vyskočí video, musím souhlasit…. A poté…. Konečně se tam dostanu.

  Nevím jak nová verze ale na staré pro verzi, jezdím až 35 km/h to je teprve jízda dojezd je malý ale pro mé účely dostatečný.
  Pro plnou rychlost je třeba přehrát FW koloběžky standardně má vyšší rychlostí uzamčené.

  Mam Pro (jednicku) mesiac po nej vysla dvojka uplna spokojenost tempomat, brzdenie motorom, klasicka brzda, displej, apky odporucam ine ako je xiaomi home ta nevie nic, a firmware xiaogen rychlost az 35km/h…dalo by sa otom napisat viac tato kolobezka dokaze ovela viac ako je v tejto recenzii

  Pokud neumíš reagovat s tempomatem, možná radši nejezdí na koloběžce… Tekpomat jen na delších jízdách základ, jinak upadne palec

  Zdravim, mam dotaz, zda se někdo setkal s tím, že při nabíjení koloběžky nedošlo k plnemu nabití baterie. Po složení koloběžky a zapojení nabíječky se stale hodnota drží na 77% dobití. Poté jsem teprve instaloval věci jako párování s aplikací ap.

  Zdravím.
  Rád by som vedel u Xiaomi MI Pro2, koľko má mať MINIMÁLNE hodnoty nový akumulátor nabitý na 100% – Voltov, mAh a koľko Voltov má mať jedna bunka.
  Jedná sa mi o reálne čísla, nie tabuľkové. Ak viete, prosím poraďte. Ďakujem.

  Dobrý den, mám kolobku Xiaomi scooter pro 2, chtěl bych se jen zeptat, po rovině mě jede na sport cca 25 km/h, ale jakmile jedu do kopce hodnota klesne cca na 15 km/h. Dojezd jsem měřil po rovině což bylo cca 28 km, píší 40km. Chtěl bych se zeptat zda ta rychlost do kopce je normalní a i ujeté km? Děkuji

  Je to o Vaší váze a také o tom, jak je kopec prudký. Čím je kopec prudší, tím se rychlost snižuje a to až do fáze, kdy člověk musí začít tlačit.. :-). Takže lehčí člověk pojede do stejného kopce vyšší rychlostí, než člověk s pár kg navíc.

  Jo výkon se zvýšit dá, ale taky to můžou třeba s váhou 100kg a v kopci odnést mosfety! To jsou tranzistory co regulují energii, tak si to rozvaz.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.