Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No nechci nikoho hanit, ale mě se watch 4 po přechodu na OS7.0 vybily uplně za 8 hodin. V aplikaci sledování baterie spotřeba strmě klesá pod 45stupni k nule. Zatím katastrofa. honem update jinak se vracím na ios13 a watch 6. Spechat se nevyplácí, ochladlo nejenom počasí.

  všechno funguje tak jak má …žádný vybíjení..pokud se ti rychle vybíjí tak restart a jedeš dál ..v klidu, nedělej paniku

  mne sa to dialo tiež dnes ráno za hodinu 10 percent dole bez nejakej aktivity ale potom som vypol umývanie rúk a prestalo to padať a všetko je ok

  Tak to doufám ze rozvrh spánku daji zpátky jak byl protože nastavit si jen blbé buzení to je teda prasárna jak to muže někoho napadnout udělat tak složité to nechápu

  Ako ste na tom s baterkou? iPhone 8 včera som mal pod nabijackou sledoval HBOGo a na konci som si vyšumí že z 91% na 83%. Momentálne si robím hotspot a za 10 min som klesol o 10%.

  S baterkou? Blbě. Včera jsem se poprvé dostal na 3% (od plně nabítého mobilu 7 ráno do cca 21 večer). Dneska od 6:30 zatím dosud (9:45) jsem už na 65%. Snad se to trochu zmátoří. Nějak mi to začíná připomínka IOS 11.

  Výdrž baterie hrozná, nefunguje imap v email aplikaci.

  Já pozoruji na minulý den zlepšení vydrže baterie o cca 15%. Mám iPhone 11 Pro Max. Instalaci iOS 14 jsem dělal do čistého mobilu přes ten DFU mód. iOS měl přes 5gb ale v mobilu po jeho instalaci mi dokonce přibylo nějakých 500Mb.

  Ja mám iPhone SE 2020 a tiež som robil čistú inštaláciu cez DFU (veľkosť inštalačky 4,63 GB) a som spokojný zatiaľ a taktiež výdrž batérie je oproti iOS 13.7 znateľne lepšia. A po inštalácií mi pribudlo niečo okolo 1 GB.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.