Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Po mě to požaduje 3,1 gb volných pro instalaci Os7

  Mám to úplně stejně u AW3, ale nejde mi uvolnit už nikde místo. Všechno jsem odinstaloval a smazal a stejně furt není dostatek místa pro aktualizaci.

  Je nutne hodinky odhlasit (zrusit sparovani) pote pripojit, ale nastavit jako nove, aktualizovat, znovu odhlasit a sparovat a obnovit ze zalohy. Pekna drbacka. Ja jsem to takhle udelal.

  Restart nestačí… Já musel z aplikace Watch na Iphone odebrat všechny nainstalované aplikace v hodinkách, pak mi ukazovaly 2.9GB volno, tak jsem zkusil po několikáte update a prošlo mi to, nemusel jsem rušit párování…

  … tak aktualizace na AW3 sice trvala skoro 12 hodin, ale nemusel jsem dělat vůbec nic. Přesto, že hodinky na mě přes den řvaly, že mají málo místa v paměti, tak se v noci zaktualizovaly na watchOS7 a fungují na aktuálním systému, který ovšem na AW3 téměř nic nového nepřináší, teda kromě spánku …

  Potvrzuji předešlé zkušenosti, AW3 chtějí 3,1 GB volného místa na instalaci 950 MB souboru. Po odinstalování všeho stejně nebylo dostatek místa, tudíž je hodinky nutné resetovat, aby se smazal veškerý balast. Pak je můžete nastavit nově nebo obnovit a vše znovu nainstalovat zpátky. Fakt pakárna, nechápu, že tohle nemají ošetřené. Další věc je, že hodinky se mi dnes už pětkrát samovolně restartovali, jednou jsem se musel přihlašovat k Apple ID. Změny prakticky žádné, takže kdo máte trojky tak se na to spíš vybodněte. Více škody než užitku. Na pětkách bezproblému.

Vložte vlastní komentář

celý text