Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Šuplík se mi velmi nelíbí a bylo by bývale lepší pokud by bylo jeho použití volitelné (chceš vidět všechny ikony? – šuplík vypnutý, chceš vidět pouze některé ikony – šuplík zapnutý). Takhle to bude jen další stránka aplikací které se bude člověk vyhýbat.
  Škoda ještě, že nedali (?) možnost z úvodní obrazovky odstranit foťák a hlavně baterku. Plno lidí zapne baterku mimoděk a po hodině v kapse je to na baterii asi celkem znát.

  Musím se přiznat, že jestli mě na iOS něco opravdu štve, tak je to fakt, že funkce jako telefon je brána snad jen jako doplňková funkce. Přitom věřím tomu, že spousta lidí, stejně jako já, má smartphone i jako pracovní nástroj. Mám konkrétně na mysli velmi krátkou historii volání (já osobně nevidím příchozí hovory více než 5 dní zpátky, zřejmě je tady nějaký limit na počet čísel v historii hovorů), trochu chaotické je pro mě i zpětné volání na zmeškané hovory, kdy třeba na androidu se toto číslo automaticky zobrazí jako vyřešené (na iPhonu stále svítí červeně a je potřeba hledat, zda jsem už vyřešil). Neskutečně mě bavila funkce na Samsungu, kdy jsem si ke každému číslu neuloženému v kontaktech mohl napsat poznámku (o koho šlo, co chtěl atd.), která se zobrazila na displeji při dalším hovoru, případně jsem věděl, kdo to byl a co jsme řešili (ukládám si jenom stále klienty) atd atd. Kdyby Apple přemýšlel i tímto směrem, bylo by to dokonalé. Všechno ostatní mě docela baví, ale musím se přiznat, že po některých věcech u jiných výrobců (resp. Androidu) se mi stýská. Tak nic. Treba to vyjde příště. 🙂

  Jelikož, jelikož, jelikož, jelikož… 🙈 Jelikož je knižní výraz. Nic proti němu, ale kvůli nasázení téhle spojky snad do každé druhé věty jsem přestal vnímat o čem autor vlastně píše.

  Ještě zmínit pidiapky, které budou sloužit jako info o aplikaci nebo jako jednoúčelová služba např. pro objednávku jídla v restauraci bez nutnosti stahovat celou apku, článek by obsahoval vše důležité. Já po odzkoušení bety si cením zejména možností individualizace, což bylo iOS vytýkáno.

  Na „pidiapky“ ála Clips jsem za dobu testování bohužel ani jednou nenarazil, tak jsem je do recenze ani neuváděl. Ale jakmile si s nimi víc pohrajeme, určitě rádi napíšeme detailnější rozbor.

  První postřehy:
  Knihovna appek – k ničemu, už dávno mám appky v logičtějších složkách podle sebe
  Přeložit – tragická appka, ačkoliv v Nastavení je Čeština, do češtiny nepřekládá
  Lupa – nechápu smysl samostatné appky, dalo se to implementovat do Fotoaparát
  Widgety – chaos na widgetové stránce – oddělená logika používání Apple appek od ostatních, nelze je řadit mezi sebou
  Hudba – chaos pokračuje, změněná jen barva appky a nový oddíl Pusťte si – k ničemu.
  Svítilna a Fotoaparát – nelze sundat ze zamčené obrazovky
  Zprávy – připnutí je dobrá věc, ale provedení špatné – narozdíl od „zbytečných“ komunikací není v těch „důležitých“ vidět poslední zpráva, je třeba ji rozkliknout. Proč??? proč nemohl být vzhled stejný, jen prostě připnutý jako první v pořadí?
  Memoji – škoda slov

  Jinak dobrý :-D

  Nový iPhone SE s iOS 14 a velká nespokojenost. Prvně notifikace zprava na messengeru + oznámení Facebooku ze mi přišla zpráva, nikde neslo vypnout, pomohlo az odinstalovani obou apek, instalace fb a následně proklik přes zprávy a instalace messengeru.

  Zprávy z messengeru na odemcene obrazovce daji občas notifikaci na přijatou zprávu az po přečtení.

  Když mam zamčeny telefon nefunguje oznámení zpráv, messengeru apod. – neozve se zvuk. Ze mi došla zprava se dozvím az po odemčení telefonu kdy vidím na ikoně nevyzvednutou zprávu. V nastavení oznámení vse nastaveno tak aby notifikace pri zamcenem telefonu proběhla.

  Ja ziju s jabkem uz od prvniho iphonu, ale z teto vezre jsem zklamanej. Knihovna aplikaci k nicemu a nejde to ani vypnout. Widgety na prd, kde jsou moje oblibene kontakty? Nejvic jsem se tesil na minimalizovani youtube, ale to nefunguje s aplikaci. Milion emoji k hovnu. Driv prehledna aplikace aktivita taky doznala znem k horsimu. Proste zbytecne zmeny :-(

  Tato aktualizace je vyloženě tragédie!!!
  Widgety???!!!! Proč proboha.. Kde jsou oblíbené kontakty!!! Situace je taková že při práci musím mít roušku a pokaždé když chci zavolat tak musím naťukat kód nebo roušku sundat aby se mi telefon odemkl! A pracně hledat v kontaktech… Hrozný!!!

  Aplikace přeložit- výsměch!!!

  Lítáme do vesmíru!!! A vývojáři nedokážou naučit Siri češtinu?

  Dokáže někdo odpovědět na otázku-
  Bude umět Siri někdy česky?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.