Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže člověk nacpe těm šmejdům za AW2 stainless steel přes 20k za hodinky a oni je za pár let přestanou podporovat?? 😡😡😡

  A co jako ? Mam tez nerez 2 a nesere me to. Stejne sem mel v planu vymena za aw6 tez v nerezu. Co chces ? Spotrebi zbozi cekas snad jen pro to ze je nerez. Tak podpora tam bude jina ci co ?

  Tak si je kup… Já je využívám jen na hlasové diktování sms, krokoměr a kontrolu příchozích hovorů. Pro mě novější hodinky postrádají smysl, když je provedení hodinek, kromě většího displeje, pořád stejné. Mrzí mě ty nové ciferníky.

  Na mých AW 5 po aktualizaci na WatchOS 7 přestaly fungovat senzory měřící srdeční aktivitu, spánek, cvičení. Když chci na hodinkách jít do nastavení aplikace Cvičení nebo Srdeční tep tak aplikace zamrzne. Baterka se vybíjí neskutečně rychle. Netuší někdo jak to spravit, příp. má někdo podobnou zkušenost?

  Mám apple watch series 4, s watch os 6 batéria vydržala v pohode celý deň, nabíjal som večer o 20:00 na ďalší deň
  o 20:00 mala batéria ešte 30%.Po upgrade na watch ios7 nabíjam večer o 20:00 a batéria je na druhý deň o 14:00 úplne vybitá!!!!!
  Pri starej verzii watch ios sa hodinky prepli do úsporného režimu keď mala batéria 10%, teraz sa vypínajú keď má batéria 30%!!!!
  Je to super upgrade .-( Hodinky sa nedajú plnohodnotne využívať, stávajú sa pre mňa skôr príťažou ako pomocníkom.CELÉ ZLE APPLE.!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.