Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Widgety jsou pěkně na hov..
  Velká sada se špatně zobrazuje respektivě po slajdu je to prázdné. Sadu nelze upravit jen odebrat to co nabízí. Vidgety nejsou průhledné jako vše ostatní a vůbec se nehodí do designu. Tak jsem to po chvilce hraní sra.í vykopnul.
  Psaní do jakéhokoliv textového pole? Hmm zatím to nepíše nikam. iPad Pro 2018

  Sadu ide upraviť tak – aspoň na iP(ios), že vytvorím sadu – vyhádžem, čo chcem – pridám na plochu iný widget a presuniem ho na ten prvý v sade. A tak sa tam dostne. Tažkopádne, ale ide to. Ale nie všetky tak idú.. No holt treba počkať rok-dva :D

  Vpisovanie a rozpoznanie rucne pisaneho textu funguje len ak sa doplni a nastavi klavesnica podporovaneho jazyka (anglictina cinstina ….?). Samoztejme, ze nedokaze spravne prepisat CZ/SK slova.
  Je podporovany aj apple pencil 1. Mne funguje s iPad Pro 10,5.

  Tak to vypadá, že scribble funguje jen v AJ a pro českou verzy vůbec není zahrnut?

  No mohlo město napadnout. Takže jediná slušná funkce pro nový iPadOS u nás nefunguje a bůh ví jestli nedopadlo jako Siri.

  Scribble will initially offer support for English, Traditional and Simplified Chinese, and mixed Chinese and English, so users can write English and Chinese words together without needing to switch languages.

  Dobrý den,

  dva dotazy:

  na Iphone X mi lze volit widgety pouze z defaultních widgetů ale nemůžu si přesunout například widgety jiných aplikací.

  Druhý dotaz na iPad ios mi nelze přetahovat widgety (ani nativní applovské).

  Dělám něco špatně? :-D

  Díky
  T.

  Widgety třetích stran jsou ještě po staru tedy napevno. Snad se dočkáme postupně nových i od ostatních. Nechápu proč už na nich nedělali spolu s Applem. Aplovské přetahovat lze stačí číst tipy od Applu a podržet prst na ploše pro úpravu plochy.

Vložte vlastní komentář

celý text