Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co myslíte dává smysl upgrade z Watch 4?

  Asi ne. Teda pokud netrpí člověk sy spánkové apnoe či jiným onemocněním(astma, srdeční nemoci atd.), kde by oxymetr měl význam. Ale nikdy nevím, s jakými algoritmy vylezou a na co všechno budou AW upozorňovat.

  Jo a úplně jsem zapomněl na aktuálně možné komplikace související s onemocněním SARS COV2. Tam bude tato monitorace velkým pomocníkem.

  Může mi někdo vysvětlit proč se v česku nabízejí jen hliníkový ?

  Jako již tradičně – zlomek drbů se potvrdí, mnohá očekávání se nenaplní, žádné příjemné ututlané překvapení se neobjeví. Být alespoň to rychlejší nabíjení, budu spokojen, takto asi opět ušetřím.

  Modra se mi hodne libi, ne ze ne… Ale jiny duvod pro upgrade ze 4 generace neni.. a to proste nestaci. To kdyby uz u nas fungovaly LTE varianty… to by byla jina..

  Hele ja nevim, ja jsem AW4 vzal s LTE a za celou dobu jsem to vlastne nevyuzil (tim nerikam, ze to nevyuzije nekdo jiny), ale ted jsem vzal AW6 bez LTE. Upgrade ma imho cenu kvuli „kyslikovemu senzoru“. To jsem spis „nepochopil“ existenci AW5, ktere se od 4 snad v nicem neodlisuje (krome displeje, ktery nakonec vsichni co znam v mem okoli vypinaji).

  Cena docela povyrostla za 44mm 13 690, minule stáli kolem 12500. Jsem zvědavý na testy S6 procesoru, zda to zas nebude jen přeznačené S4/S5. Letos tedy nic moc, snad se příští rok vytáhnou.

Vložte vlastní komentář

celý text