Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To, co jsem chtěl vědět, je srovnání výkonu s iPad Pro 2020, takže jsem se vše nedozvěděl..

  Zdravím. iPad Pro stále bude lepší. Je to daný i cenou i když se zda ze A14 je vyšší než A12z. Někde jsem četl, že to mají rozděleny iPad – iPad Air – iPad Pro ono to vlastně dává smysl. Tím nechci znehodnotit ani jeden produkt to nikoliv. Moc se mi líbí Air ale asi na Vánoce vyhraje iPad Pro rozdíl tam minimální myslím 5-6k řekl bych. Když si zhodnotím iPad Air z roku 2013 který vlastním s původní baterkou a že ho nešetřím tak za mě držák. 😁

  Měl by mít 2. Čtyři má Pro

  Reproduktory? Ano půlka z nich budou fake otvory jako u iPadu mini. Ale vypadá to na stereo zvuk při horizontální poloze a tak to má být :) Nahrává i stereo zvuk?

  Já nevím. Mám iPad Pro, tam reproduktory fungujou všechny čtyři. Nicméně dle promovidea má fakt 4 repráky, ale že by byly nějaký nefunkční, s tím jsem se ještě nesetkal. Očividně vzali obal iPad Pro a nacpali do něj jiné vnitřnosti..

  Pani, to si fakt nedokaze dohladat potrebne info a porovnat A14 vs. A12z, rozdiel v displejoch, v reprakoch … atd. A ked sa vam to nebodaj podari, zistite, ze trochu si priplatite a naozaj iPad Pro 2020 je lepsia volba za nie ovela viac evrikov.

Vložte vlastní komentář

celý text