Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na vyrezu mi vadi jen to, ze se kvuli nemu nevejde zobrazeni procenta baterie.

  Jojo to me taky vadi. Dalsi vec je, jak tahoun inovaci Apple, od dob IP-X a faceID nepredstavil vubec nic a drzi se zuby nehty hnusnyho notch. Treba ctecka v displeji, to ma dnes kazdy levny Android. Popr. ctecka otisku na boku. 120Hz displeje taky. A  celni kameru pod prednim sklem predstavi na podzim nakej cinan, jmeno me ted vypadlo. Apple zustane u notch a pridaji k tomu Lidar, hmhm, nic moc.

  Porovnáváte tak trochu jabka s hruškama. Ano, čtečku v displeji má dnes kdekdo, nicméně Apple chce, aby prst mohl být přiložen kdekoli na displeji – kdo to dnes má? Nikdo. 120Hz displeje s proměnlivou obnovovací frekvencí dle potřeby – kdo to dnes má? Nikdo. Proste Apple dělá stejné věci, ale jinak. Přední kamera pod displejem prý (zatím) moc kvalitní není, v notchi jsou navíc senzory, které bude asi komplikovanější všechny schovat. Uvidíme. Já jsem u 5,4” za menší notch rád, protože to bude po pěti letech můj nový telefon 😁

  Marku, nic ve zlém, ale jsi mimo. „nicméně Apple chce, aby prst mohl být přiložen kdekoli na displeji “ – k čemu to bude dobré? Poslední generace čteček v displeji zvládá využít dostatečně velkou plochu aby to bylo komfortní odemykání a tím pádem se mi na displeji v liště vejde mnohem víc informací a upozornění.
  „120Hz displeje s proměnlivou obnovovací frekvencí dle potřeby – kdo to dnes má? Nikdo.“ Whaaaaaat???? To je vtip???? Kdyby jsi aspoň použil google – čistý android nabízí 60-90-120Hz adaptivně. Samsung nabízí tuším 14-120Hz adaptivně. Xiaomi i Realme 60-90-120 adaptivně. Případně pro každou app separe….
  „Přední kamera pod displejem prý (zatím) moc kvalitní není“ – soudě dle čeho?? První produkční kusy mají jít na trh někdy v listopadu.
  „Proste Apple dělá stejné věci, ale jinak.“ – pravda – nedělá je vůbec.. :)
  Pojmy s dojmy, oblíbený koktejl každé správné diskuze :-D

  ono by se klidne veslo do toho obdelnicku baterie, misto jeji vyplne, ze ktere clovek stejne pozna tak maximalne tri tretiny, cekalo se to od iOS 14 a nakonec nic

  Dynamickou obnovovací frekvenci konkurenti mají. Trochu si počtěte o posledním samsungu.
  Jinak máte pravdu

  Apple svět je teď koukám temný a depresivní místo bez inovací.

  Jo jo, člověk si vždycky přečte tu samou mantru – oni to odladí k dokonalosti, a pak to vypustí. Století inženýří už brzo představí fakt vymazelný parní stroj, nevadí, že už pomalu končí doba benzínu, nastupuje elektřina.. Ta pára teď už bude stát za to :-D.

  Pořád přemýšlím, co chcou ladit například na vyšší obnovovací frekvenci displeje. Realme za 5000,- Kč dneska nabízí 90/120 Hz :-D A nebylo na tom co ladit, prostě to funguje, což viděl každý, který to měl v ruce. :-D :-D :-D

  Tady se prostě pořád ladí. Ladí. Ladí. Ladí. Člověk vysype 20 litrů, a nemá. Protože se ladí :-D.

Vložte vlastní komentář

celý text