Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Žel že nic. Je to adaptér USB-C do nabíječky, iPad má zase lightning. Takže nepoužitelný krám. Aspoň za mě. Škoda přeškoda, těšil jsem se na něj.

  Jeden konektor z výrobku dělá nepoužitelnej krám? Asi bych vám přál žít v době kdy každý zařízení mělo “svůj” konektor. 😊

  Jsem docela realista, rozhodně ne maximalista a vím, že levné věci platím dvakrát. Ale použít v roce 2020 lightning konektor je stejný fail, jako mikro USB nebo USB 2.0. Když to můžu říct o Win nebo Androidu, proč bych to neřekl o iPadu. Vyšší řady iPadů jsou natolik odlišené dalším HW, že toto považuji za zbytečný truc. S USB-C by se jednalo o mnohem více využitelné zařízení, zvláště s vývojem iPad OS. Lighning je minulost. Pokud základní iPad prezentuji jako náhradu počítače a tvůrčí nástroj (což Apple dělá, viz reklamy na předchozí generaci), potom bych mu měl dát šanci ho tak i využívat. Třeba možností připojit periferie. Ono to možná jde i přes tu technologickou vykopávku, ale za použití adaptérů, které mi v budoucnosti budou k ničemu. A to je další věc: Tim Cook se prsí eco-friendly přístupem, ale Apple nutí své zákazníky kupovat zbytečnosti, pro které v další generaci nebudou mít využití. Tedy, milý Olivere, iPad 8. generace je pro mě nepoužitelný krám, pokud ho budu chtít používat na více než konzumaci.

  Takze pokud jsem nikdy zadny ipad nevlastnil…
  Je urceno na prave takoveho zakaznika?

  Nejen pokud si ho nevlastnil, za ty penize nejlepsi tablet. Dnes jsem ho kupoval dceri vcetne „tuzky“, musim uznat, ze je to zajimave. Sam mam Air 2, tablety jsou jedina vec, ktera me spojuje s Apple. U dcerky je to poza, ji je uplne jedno co to je, hlavne tam musi byt logo Apple… je to trosku smutny. Ale hodne maluje, tak jsem se nechal ukecat. Musim konstatovat, ze v tabletech Apple nema konkurenci, nebo jsem mozna zvyklej a starej…starsi lidi, neradi meni svoje veci :-D Apple to proste trefil, stejne jako SE edici.

Vložte vlastní komentář

celý text