Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  O ničem, nepoužitelné. Hry nehraji, takže rozhodně nic neušetřím. Kdyby iCloud obsahovat alespoň 1 TB, tak by se o tom dalo uvažovat, ale takto rozhodně ne.

  A jak to bude pokud bych chtěl ONE pro jednotlivce, ale potřebuji více než 50GB na iCloud – dá se to třeba nějak doplatit nebo tak něco?

  jj jde, za ceny, co mají nyní na webu, když chceš 200 GB, tak dalších 79 Kč navíc, když chceš 2TB, tak k tomu ještě navíc 249 Kč, píšou to na jejich webu. Prezentují to tak, že člověk ušetří, ale neušetří. Jen ti tam strčí navíc to, co nepoužíváš a platíš více :-)))

  Já jsem to pochopil tak, že doplatím pouze rozdíl ceny. 50 GB stojí 25 Kč, 200 GB stojí 79 Kč. Čili bych navíc platil 54 Kč (79 – 25). Ale třeba to časem nějak specifikují

  Jak neusetris? Logicky pokud používáš Apple Music a iCloud , tak to smysl nedava. Pokud vyuzivas 3/4, tak uz ano… Nebo si cekal, ze ti daji balíček 4 služeb za cenu 1 nebo co..

  Škoda, jestli to nepůjde nějak více kombinovat – já si platím hudbu 229 a iCloud 79, takže bych to měl dražší.
  Apple TV máme na rok zdarma za nákup iPhonu, ale nekoukal jsem ani minutu. Možná hry pro děti by stály za zvážení, ale na Arcade toho moc není.
  Do toho další služby mimo Apple – HBO, Netflix, PS Plus. Těch paušálů postupně docela přibývá…

  souhlas, platím za apple music a icloud úplně stejně, a jelikož máme zapnuté rodinné sdílení, nevyužíváme u něj sdílení icloudu, ten si každý platí sám, už tak je pro mě 200GB málo, natož se o něj dělit s dalšími 4 lidmi, lepší by bylo, kdyby byla možnost nějaké vlastní kombinace těchto služeb

  To je velká hloupost, že na Arcade skoro nic není. Evidentně tu službu neznáš. A to s externími službami, to je už hodně velký sci-fi a pokus o vtip.

  Pro mě to určitě zajímavé bude až dojede TV+ na rok zdarma. Teď si předplácím rodinný Music a 200 GB a nad Arcade jsem uvažoval. Takže v mém případě přesně na míru!

  No asi pro spoustu lidí zbytečnost 😁 mám Apple music a to ještě ne pravidelně a icloud 50gb , arcade mě neláká ztráta času a apple TV + málo obsahu .

  Jj proto jsem psal, že BY mi udělali radost. Chápu, že mají jiné priority než uzavírat dohody s lokálními vydavateli a že anglické noviny/časopisy většinu lidí nezajímají, ale já bych to bral. Teď se mi to nechce hledat, ale když to představovali, tak jsem si říkal, že by se to snad vyplatilo už jen kvůli WSJ.

Vložte vlastní komentář

celý text